Bankowość prywatna a lokaty - tu brak jest limitów


Dysponujesz dużą kwotą pieniędzy, np. 100 000 zł? Pracownicy banków chętnie zapoznają cię z niuansami bankowości prywatnej. Dla ciebie oznacza to możliwość zdeponowania środków na dobrze oprocentowanej lokacie bankowej.

Lokaty bankowe – wciąż popularne, ale…

…problem w tym, że oprocentowanie w wysokości np. 10,00% w skali roku to już przeszłość. Dziś klienci indywidualni mogą liczyć na oprocentowanie depozytu lokaty do maksymalnie 4,00% w skali roku. Z takiej oferty mogą przy tym skorzystać wyłącznie nowi klienci banków. To jednak nie jedyny kłopot – kolejnym jest to, że banki najczęściej ustanawiają maksymalną kwotę, jaką klient może zdeponować na lokacie z takim oprocentowaniem, np. 10 000 zł.

Jeżeli posiadasz spore oszczędności, to nie ma sensu trzymać ich na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym czy kiepsko oprocentowanym koncie oszczędnościowym – lepszym rozwiązaniem będzie lokata bankowa. Zależy ci na dobrych warunkach? W takim razie skorzystaj z bankowości prywatnej.

Gdzie założyć lokatę bankową?
Lokaty bankowe oferowane klientom zamożnym znajdują się w ofercie wielu banków, a przykładowym jest Lion’s Bank. Na stronie internetowej pod adresem: https://www.lionsbank.pl/
lokaty znajduje się spis wszystkich aktualnie dostępnych dla klientów lokat.

Jako osoba zainteresowana, możesz skorzystać z wyszukiwarki lokat – wystarczy tylko, że wskażesz kwotę, która zostanie zdeponowana na lokacie, a także okres, na który zostanie podpisana umowa. W stałej ofercie tego banku znajdują się zarówno lokaty dla nowych, jak i stałych klientów.

Ponieważ Lion’s Bank koncentruje się na obsłudze klientów zamożnych, to minimalna kwota, którą można zdeponować na lokacie wynosi 10 000 zł, a maksymalna 100 000 000 zł. W efekcie każda osoba zainteresowana – również ty – znajdziesz ofertę atrakcyjnej lokaty.

Lokata dla nowych klientów z wyższym oprocentowaniem
Nie korzystasz jeszcze z oferty Lion’s Banku? W takim razie możesz skorzystać z oferty lokaty przeznaczonej dla nowych klientów. Taką lokatą jest Lokata Welcome. W jej ramach bank oferuje:
- możliwość zdeponowania na lokacie kwoty od 100 000 do 600 000 zł,
- zdeponowanie środków na okres 40 dni,
- oprocentowanie w wysokości od 2,75% do 3,00% w skali roku przez cały okres trwania lokaty.

Lokatę można założyć jedynie w oddziałach banku, ale – co z pewnością będzie jest ważne dla klientów – bank nie wymaga korzystania z dodatkowych produktów.

Jesteś zainteresowany Lokatą Welcome? A może chcesz dowiedzieć się więcej o niej? Szczegółowe informacje o tym produkcie znajdziesz na stronie: https://www.lionsbank.pl/
lokata-welcome 
Gdy zakładasz kolejną lokatę
Po związaniu się z jednym bankiem, większość klientów nie zmienia go, a ewentualnie korzysta z dodatkowych produktów dostępnych w pozostałych bankach.

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z lokaty dla nowych klientów Lion’s Banku, czyli Lokaty Welcome, to później możesz założyć kolejne. Atrakcyjną lokatą jest Lokata Perle (https://www.lionsbank.pl/
lokata-perle). Zakładając ją, możesz liczyć na:
- zdeponowanie na okres 1, 3 lub 6 miesięcy kwoty od 100 000 do 1 000 000 zł,
- dobre oprocentowanie w wysokości od 1,60 do 1,70% w skali roku (wysokość oprocentowania zależy od okresu trwania lokaty),
- brak konieczności korzystania z innych produktów.

Dodatkowo możesz mieć pewność, że twoje pieniądze są bezpieczne. Dlaczego? Bo depozyty do kwoty 100 000 euro są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

 
 
 
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 5 Maja 2017

Podziel się