Czy warto odwiedzić Nowy Hotel w Zakopanem?


Pewnie wybieracie się na ferie. Zakopane będzie najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich. Obfituje w atrakcje, niezależnie od sezonu. Dzieci będą mogły z przyjemnością pobawić się w śniegu i na przykład ulepić bałwana. W tym celu najlepiej wybrać się do Dolnej i Górnej Równi Krupowej, na polanę u wylotu Doliny Chochołowskiej, na Kalatówki. Z tego artykułu dowiesz się, co warto zwiedzić w Zakopanem i gdzie przenocować.

Przejedź się na sankach!

Ze zjeżdżania na sankach wiele frajdy będą miały nie tylko maluchy, ale również starsi miłośnicy tego sportu. Większość wypożyczalni w Zakopanem ma do zaoferowania solidne, drewniane sanki. Możesz się z nimi wybrać na przykład do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Najbardziej do tego będą odpowiednie doliny: Kościeliska, Chochołowska, Strążyska oraz droga do Morskiego Oka. Jeżeli nie czujesz się pewnie na sankach, to pójdź na oślą łączkę pod Lipkami, przy ul. Stolarczyka.

A może zanim odwiedzisz Nowy Hotel w Zakopanem, to chcesz pojeździć na nartach?
To doskonały pomysł. Już Twoje czteroletnie dziecko, może zacząć uczyć się jeździć na nartach. Przy każdym stoku w Zakopanem funkcjonują wypożyczalnie oraz szkółki narciarskie. Przez całą zimę organizowane są również kursy narciarskie dla dzieci. Każdy instruktor narciarstwa z pewnością poleci tego rodzaju kursy. To prawda, że dzieci szybciej się nauczą w czasie lekcji indywidualnych, ale bardziej atrakcyjny będzie dla nich udział w zajęciach grupowych. Zakończeniem każdego kursu są zawody z pomiarem czasu, kuligiem oraz wręczeniem nagród i dyplomów przy ognisku.

Czy warto wybrać Nowy Hotel w Zakopanem jako miejsce noclegowe?
Z pełnym przekonaniem, mogę powiedzieć, że tak. Wnętrze hotelu urządzone jest w tradycyjnym, zakopiańskim klimacie z dużą ilością drewna. Jest to doskonałe miejsce do spędzania w nim ferii zimowych, zorganizowania konferencji lub wesele. Nowy Hotel w Zakopanem posiada również restaurację. Można tu zjeść świeżo i smacznie. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy tradycyjnej, jak i bardziej nowoczesnej kuchni. Można korzystać z darmowego Internetu i parkingu, a śniadania podawane są w formie bufetu.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 8 Lutego 2018

Podziel się