Egzotyczny relaks w Crown Piast Hotel & Park.


Już od kwietnia 2013 roku w Crown Piast Hotel & Park codziennie można skorzystać z propozycji oferowanych przez gabinet NewU Beauty & SPA. Piękno, relaks, równowaga, czyli myśli przewodnie tego miejsca stały się inspiracją do zaproponowania klientom całej gamy zabiegów orientalnych, z których najbardziej charakterystyczna jest hinduska Ayurveda. Goście mają możliwość oddać w ręce dyplomowanej masażystki, która za pomocą sekwencji gestów przywraca harmonię ciała i duszy. Filozofia Ayurvedy zezwala na użycie wyłącznie naturalnych komponentów, tak więc do zabiegów wykorzystywane są oleje oraz sproszkowane zioła, pozyskiwane z roślin uprawianych tradycyjnymi metodami.

Relaks dla doszy.
Podstawowym pojęciem charakteryzującym naturę danej osoby jest dosza, której rozróżniamy trzy podstawowe typy: Vata, Pitta oraz Kapha. Jako, że Ayurveda działa na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym, to właśnie ze względu na rodzaj doszy dobierany jest odpowiedni rodzaj masażu, a także wykorzystane oleje i dodatki. Istotą takiego masażu jest pobudzenie ruchu energii w ciele dla osiągnięcia pełnej harmonii. Osoba masująca punkty energetyczne, za pomocą sekwencji gestów eliminuje stres, co gwarantuje silny rezultat relaksacyjny.

Rytuały proponowane w NewU Beauty & SPA to przede wszystkim Abhyanga, czyli masaż całego ciała za pomocą odpowiednio dobranego i podgrzanego oleju ayurvedyjskiego. Właściwości oleju sezamowego czy sandałowego, sprawiają, że zabieg ma działanie regenerujące, antystresowe oraz odmładzające. Kolejną propozycją NewU Beauty & SPA jest Udvartana, czyli głęboki masaż o działaniu detoksykującym, pobudzający krążenie i przyspieszający przemianę materii, a wykonywany za pomocą kompozycji sproszkowanych ziół i tradycyjnych olei ayurwedyjskich. W tym miejscu warto wspomnieć także o masażu Pijat Kepala, czyli kolejnym wyjątkowo przyjemnym rytuale, obejmującym swoim zakresem kark, przedramiona, ramiona, głowę i barki, a mającym silne działanie relaksacyjne.

Pakiet indyjskich odprężających zabiegów uzupełnia masaż gorącymi wulkanicznymi kamieniami. Kolejną propozycją w Crown Piast Hotel & Park jest wspomagający harmonię ciała i duszy, wywodzący się z Tajlandii masaż ziołowymi stemplami.

Crown Piast Hotel & Park*****
ul. Radzikowskiego 109
31-342 Kraków
Tel: (+48) 12 683 28 04
Fax: (+48) 12 683 26 65
www.HotelPiast.plGaleria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 23 Kwietnia 2013

Podziel się