Po raz pierwszy w Krakowie - spektakl taneczny w stylu break dance!


13 czerwca 2015 roku o godz. 14:00 w sali teatralnej Nowohuckiego Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232) będzie miała premierę Kronika Polskiej Kinematografii w wykonaniu Grupy ClassSik. To pierwszy w Krakowie spektakl taneczny w stylu break dance.

Widowisko w całości wykonane przez bboy's i bgirls, tancerzy break dance z Nowohuckiego Centrum Kultury. W tym 50 minutowym przedstawieniu wcielają się oni w postacie znane z polskiej telewizji i kina lat 70. i nie tylko. Proponują powrót do przeszłości, kiedy polska muzyka filmowa i telewizyjna osiągała swoje szczyty i na stałe wpisała się w pamięć wielu pokoleń. Widowisko zarówno dla osób dojrzałych, które z nostalgicznym uśmiechem przypomną sobie dzieciństwo, jak i dla dzieci.Rodzice mają jedyną w swoim rodzaju okazję, by w ciekawy sposób pokazać swoim pociechom, jakie trendy królowały na ekranach, kiedy oni byli mali.
Zobaczycie bboyowe interpretacje Janosika, Porucznika Borewicza, 4 Pancernych, Reksia i innych. Posłuchajcie hymnów swojej młodości w całkiem nowej i nieoczekiwanej odsłonie.

Niesamowite akrobacje ze szczyptą humoru, emocje i dobra rozrywka gwarantowane!Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 3 Czerwca 2015

Podziel się