Przyjdź i zobacz Monster Trucka! Kraków, 5-6 czerwca 2014


Wielkie i głośne Monster Trucki powracają do Polski! W dniach 5-6 czerwca 2014 r. jednego z nich będzie można zobaczyć przy Galerii Krakowskiej! Przyjdź i przekonaj się na własne oczy jak ogromne są koła monster trucków i zobacz z bliska kilkutonową ciężarówkę, która z łatwością miażdży osobówki na swej drodze. To świetna okazja do zapoznania się z budową ogromnych pojazdów, zrobienia sobie zdjęcia przy ponad 1,5 metrowych oponach, zdobycia autografów zawodników, czy porozmawiania z mechanikami odpowiedzialnymi za ich sprawne funkcjonowanie. Zabierz dzieciaki na rodzinne, wspaniałe wydarzenie!

7 czerwca zapraszamy na Stadion Cracovii, gdzie zobaczysz Monster Trucki – niewiarygodne, kilkutonowe samochody, które będą ze sobą zaciekle rywalizować podczas ekstremalnych wyścigów i zawodów freestyle. Przekonasz się na własne oczy, jak wysoko potrafią wybijać się w powietrze. Sprawdzisz co dzieje się z osobówkami, które dostaną się pod ich olbrzymie opony oraz jak szybko i swobodnie potrafią szaleć na dwóch kółkach, natomiast motocyklowi kaskaderzy z FMX Stunt Riders zaprezentują się w zapierających dech w piersiach powietrznych akrobacjach. To wszystko w ramach kolejnej edycji Monster X Tour w Polsce!

7.06.2014 – KRAKÓW, Stadion Cracovii
Show godz. 13.00
Pit Party 11:00-12:30 (wejście do 12:00)

Show godz. 19:00
Pit Party 17:00-18:30 (wejście do 18:00)

BILETY – Salony Empik, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, GRUPON, www.makroconcert.pl, http://www.makroconcert.com/pl/imprezy/monster_x_tour/Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 26 Maja 2014

Podziel się