PUNKT ROZBIEGU. Natura. Od kempingu do survivalu, Kraków, 26 czerwca 2014


"Punkt rozbiegu” to warsztaty dla dorosłych organizowane w Muzeum Etnograficznym w Krakowie w ramach Bonu Kultury – programu dofinansowania zajęć i wydarzeń kulturalnych, realizowanego z inicjatywy Województwa Małopolskiego. Warsztaty dają okazję do spojrzenia na codzienność przez pryzmat otaczających nas rzeczy, kalendarza świąt oraz ludzkich potrzeb zróżnicowanych w zależności od czasu i miejsca, w jakich żyjemy. Stawiając pytania, Muzeum otwiera przestrzeń rozmowy dla lepszego zrozumienia siebie oraz innych.

Warsztaty i wydarzenia realizowane w ramach Bonu Kultury objęte są systemem zniżek. Z oferty możne skorzystać każdy – do wyczerpania puli środków na rok 2014.

"Natura. Od kempingu do survivalu”, czwartek, 26 czerwca,  godz.18.00–20.00
Kto dzisiaj potrafi z kształtu chmur przewidzieć, jaka będzie pogoda? Albo rozpoznać dzikie rośliny jadalne? Kto wie, jak zbudować szałas? Dawne umiejętności harcerskie zostały zastąpione survivalowymi wyjazdami integracyjnymi. O biodynamice, sztuce ziemi, nocowaniu pod gołym niebem i magii ogniska – porozmawiamy podczas ostatnich przedwakacyjnych zajęć.

INFORMACJE PRAKTYCZNE
Gdzie: Muzeum Etnograficzne w Krakowie, Ratusz, plac Wolnica 1
Koszt pojedynczego biletu na zajęcia: 6 zł
Informacje i rezerwacje: grajewska@etnomuzeum.eu lub tel.: (12) 430 60 23, od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00–16.00Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 18 Czerwca 2014

Podziel się