Street Photo - URBAN 2014, Kraków, 10-29 sierpnia 2014


Zapraszamy do Pracowni pod Baranami na wystawę zwycięskich prac wyłonionych w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym Street Photo - URBAN 2014.
 
Wernisaż odbędzie się 10 sierpnia o godz. 19.00 w Pracowni pod Baranami (Rynek Główny 27).
Czas trwania wystawy: 10-29 sierpnia 2014
Wydarzenie uświetnią autorzy fotografii - William Rothwell (UK) - "The Horses of the Revolution" (http://www.urban.dotart.it//portfolio.php/293/walter-rothwell/the-horses-of-the-revolution) oraz Andrea Falcon (Rome) - "Langa" (http://www.urban.dotart.it//portfolio.php/305/falcon-andrea/langa).
 
Organizatorzy: Fundacja New Era Art Jana Potockiego, Fundacja dotART, Pracownia pod Baranami
 
O konkursie:
URBAN jest międzynarodowym konkursem fotograficznym, który łączy talent i jakość wśród zawodowych i amatorskich fotografów, proponując im międzynarodową platformę do przedstawienia swoich prac. Najlepsze zdjęcia zostaną pokazane w największych miastach Europy, a nawet poza jej granicami. W 2011 roku zwycięskie prace URBAN były zaprezentowane we Włoszech (Trieste), Polsce (Kraków), Węgrzech (Budapesz i Miskolc), Łatwii (Ryga), Ukrainie (Sumy) i Kolumbii (Bucaramanga). Kolejnym przystankiem URBAN 2014 będzie Szomszed Bar w Budapeszcie (otwarcie 27 sierpnia).

2014 rok to 6 edycja tego wydarzenia, a każda z nich składa się z kilku tematów. Tegoroczny temat to "Street Photography", który jest motywem przewodnim konkursu, "Colour in the City" oraz "Water". W tej edycji pojawiła się również nowa sekcja - "Stories & Portfolios", dedykowana zestawom zdjęć o dowolnej tematyce. W owej sekcji znajdują się portfolia, foto-dziennikarstwo i storyboard (sekwencje obrazów opowiadających całe historie).Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 4 Sierpnia 2014

Podziel się