Turniej siatkówki plażowej w Raciborzu - relacja.

Na boiskach przy Gimnazjum nr 3 w Raciborzu odbył się turniej organizowany w ramach XI Regionalnych Mistrzostw Miast Śląska w siatkówce plażowej.

Najlepsza okazała się para Mateusz Świstak/Jakub Wanat. Zawodnicy po zaciętej walce pokonali duet Robert Szczerbaniuk/Kamil Łyczko, który zajął 2. miejsce. Na trzecim miejscu podium uplasowała się para Sebastian Marczyński/Sylwester Piotrowicz. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i nagrody. Do udziału w turnieju przystąpiło 17 par.

Nasz portal reprezentowali Bartek Bielenda i Przemek Ungeheuer, którzy uplasowali się na miejscach 5-6. W ćwierćfinale musieli uznać wyższość pary zeszłorocznych Mistrzów Województwa Śląskiego - Sylwestra Piotrowicza i Sebastiana Marczyńskiego.