Diverse Downhill Contest 2018: wielkie ściganie trzynasty rok z rządu


Nieprzerwanie trzynasty rok z rzędu zawody z cyklu Diverse Downhill Contest gościć będą na polskiej sceni e rowerowej. Historia zawodów sięga 2006 roku, kiedy to entuzjaści rowerowego MTBw wersji extreme po raz pierwszy zmierzyli się z trudną wiślańską trasą downhillową na stoku góry Stożek.

Diverse Downhill Contest 2018 to dwa prestiżowe wydarzenia. Pierwszez nich 5-6 maja w Wiśle na osławionym Stożku, wymagającej i technicznej trasie - rozpocznie zmagania downhillowe w ramach Pucharu Polski. Warto przypomnieć, iż na stoku góry Stożek w Wiśle rozgrywane były już Puchary Polski, Mist rzostwa Polski, Puchar Europy czy też dwukrotnie Mistrzostwa Europy.

Druga odsłona wielkiego ścigania to Mistrzostwa Polski, czyli najważniejsza impreza roku, która odbędzie się 21-22 lipca br. w Kasinie Wielkiej na stoku góry Śnieżnica.

Organizator, Agencja Sport Up już dziś zapowiada wiele zmian. Format zawodów zostanie odświeżony i zmodyfikowany tak, aby zarówno zawodnicy, jak i kibice poczuli adrenalinę i satysfakcję biorąc udział w wydarzeniu. "Na razie nie zdradzamy szczegółów, ale możecie być pewni, że niespodzianek i ekstremalnych emocji nie zabraknie" - informuje Tomasz  Gagat, organizator wydarzenia. "Już teraz rezerwujcie czas, szykujcie formę sportową, aby nie zabrakło Was na najlepszych zjazdowych wydarzeniach w sezonie 2018 – do zobaczenia na trasach!" - dodaje.

Więcej informacji: http://www.downhillcup.eu/
Facebook: https://web.facebook.com.
downhillcontest/
Organizator:
Agencja Sport Up https://www.facebook.com/
sportupagencja/Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 28 Marca 2018

Podziel się