REWOLUCJA W SIECI KIN CINEMA CITY! Filmy bez limitu, kiedy chcesz, ile chcesz, z kartą Unlimited!


30 listopada 2015 Cinema City uruchamia program Unlimited, oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu na dużym ekranie, we wszystkich 33 kinach Cinema City w Polsce! Za stałą opłatą, już od 42 zł miesięcznie, uczestnik programu może korzystać z oferty kina codziennie. Wystarczy tylko 5 minut aby otrzymać kartę Unlimited a wraz z nią szereg benefitów.
- Filmy bez limitu na dużym ekranie, kiedy chcesz, ile chcesz!
- Zakup biletów online bez dodatkowych opłat
- Udział w pokazach tylko dla posiadaczy kart Unlimited
- Dedykowany newsletter

Cinema City Unlimited to program abonamentowy oferujący możliwość oglądania nielimitowanej liczby filmów na dużym ekranie, w 33 kinach Cinema City, w 22 miastach w Polsce. Uczestnicy programu mogą korzystać z oferty kina bez limitów, każdego dnia, za stałą miesięczną opłatą uiszczaną przez co najmniej 12 miesięcy. Karta Unlimited jest kartą imienną. Do programu Unlimited mogą przystąpić osoby pełnoletnie. Karta Unlimited dostępna jest w dwóch wariantach:
Abonament (okres członkostwa 12 miesięcy)
- Unlimited Polska bez Warszawy  - abonament 42 zł/miesiąc lub 504 zł/rok dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy*
- Unlimited Polska – abonament 49 zł/miesiąc lub 588 zł/rok dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce

* Kina warszawskie: Warszawa: Cinema City Arkadia, Bemowo, Janki, Galeria Mokotów, Promenada, Sadyba

Członkowie programu Unlimited,
- kupują bilety na seanse 2D bez żadnych dopłat.
- mogą korzystać z oferty kina codziennie, nawet kilkakrotnie w ciągu jednego dnia.
- posiadający abonament Unlimited Polska bez Warszawy, mogą korzystać z oferty filmowej w Warszawie, wówczas zakup biletów będzie wiązał się dopłatą 4 zł za bilet.

Formaty specjalne, w technologii 3D, IMAX, 4DX czy VIP wymagają dodatkowej opłaty, która uzależniona jest od standardowej ceny biletu w wybranym dniu oraz kinie. Seanse specjalne, maratony filmowe, pokazy Cinema Park czy Ladies Night są wyłączone ze sprzedaży z kartą Unlimited.

Dołączenie do programu Unlimited jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie www.cinema-city.pl/unlimited i zacząć korzystać z swojej karty bezpośrednio po jego wypełnieniu. W każdym kinie Cinema City, utworzono strefę Unlimited, gdzie klient może uzyskać więcej informacji na temat karty Unlimited, dowiedzieć się o zasadach działania programu, jak również dołączyć do programu i cieszyć się nielimitowanym dostępem do filmowych hitów, już podczas tej samej wizyty w kinie.

"Mogę z dumą powiedzieć, że Cinema City utrzymuje pozycję lidera – nie tylko pod kątem udziału w rynku, ale również oferowanych usług. Polska, to drugi kraj po Wielkiej Brytanii, w którym wystartował program Cinema City Unlimited. Jesteśmy przekonani, że nowa oferta zostanie z entuzjazmem przyjęta przez polskich widzów” – podsumowuje akcję Mooky Greidinger – CEO Cineworld Group

Więcej informacji na stronie: www.cinema-city.pl/unlimited

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY
Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest drugim operatorem kinowym w Europie i Izraelu. Cinema City to marka nr 1 w Polsce, z największym udziałem rynkowym wśród kin sieciowych, prowadząca 33 multipleksy w 22 miastach Polski, 5 wielkoformatowych kin IMAX oraz 3 multimedialne sale ŠKODA 4DX™.

Grupa Cineworld obecna jest w 9 krajach, posiada 216 multipleksów z 1999 ekranami, wśród nich 25 wielkoformatowych kin IMAX oraz 12 sal 4DX. Pierwsze kino grupy zostało otwarte w 1930 roku w Hajfie, w Izraelu. Ekspansja do Europy Środkowej miała miejsce w 1997 roku. W Polsce pierwsze kino Cinema City wraz pierwszym wielkoformatowym kinem IMAX zostało otwarte w 2000 roku.

Więcej informacji na www.cinema-city.plGaleria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 30 Listopada 2015

Podziel się