Hotel *** Perła Południa, Rytro w Beskidzie Sądeckim


Znalezienie prawdziwej Perły wydawać się może niełatwym zadaniem. Wystarczy jednak wybrać się w Beskid Sądecki do Rytra, by znaleźć tam prawdziwy skarb każdego wielbiciela aktywnego wypoczynku. Basen (5 torów, 25 m długości), hala sportowa, korty tenisowe, sauny, masaże, grota solna i wiele innych zabiegów SPA i Wellenss– to wszystko czeka na Ciebie w jednym dosłownie miejscu – w hotelu *** Perła Południa. Dla miłośników białego szaleństwa nie pozostaje bez znaczenia sąsiedztwo stacji narciarskiej Ryterski Raj.

Gdy raz odnajdziesz Perłę Południa, nie zechcesz jej opuścić. Jak mało które miejsce może poszczycić się tak malowniczą lokalizacją. Hotel stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzania ciekawej okolicy, a po całym dniu na szlaku każdy z przyjemnością odpocznie w jednym z kameralnych pokoi, wyposażonych we wszystko, co przydatne podczas leniuchowania – od telewizora z płaskim ekranem po Internet Wi-Fi.

Smak dopieścisz w restauracji hotelowej z pięknym widokiem na otaczające góry lub w karczmie Nad Potokiem gdzie roi się od regionalnych, sycących smakołyków. Natomiast o resztę zmysłów najlepiej zadbać korzystając z bogatego wachlarza atrakcji spod znaku wellness & spa.

Ryterski mikroklimat służy zdrowiu, dlatego warto pozwolić milusińskim na wędrowanie szlakiem Rogasia z Doliny Roztoki, harce w pobliskim parku linowym czy po prostu zabawy w hotelowej bawialni.

Nowość !!! Wypożyczalnia quadów !!!
Poczuj emocje związane z jazdą tymi niezwykłymi, czterokołowymi pojazdami! Oglądaj Rytro i okolice z nowej perspektywy - duża dawka bezpiecznej adrenaliny, niezapomniane wrażenia. Do wypożyczenia QUADY NOWE, 2 OSOBOWE, KOMPLETNIE WYPOSAŻONE.

Lokalne atrakcje
W Rytrze warto zwrócić uwagę na ruiny średniowiecznego zamku na wzgórzu oraz na schron polowy z 1939 roku. Najmłodszych z kolei zachwyci park linowy ABlandia, położony niecałe 200 metrów od hotelu.
Do wód: niecałe 10 minut od Rytra leży uzdrowisko Piwniczna-Zdrój a w niej m.in. pijalnia wód mineralnych wraz z tzw. kopułą oraz Muzeum Regionalne.
Dla energicznych: prawie 300 km tras i oznakowanych szlaków turystycznych dla pieszych, rowerzystów oraz miłośników jazdy konnej
Do sąsiadów: słowacka Stara Lubownia – miasto, którego początki sięgają XIII w. Warto tu zobaczyć XIV-wieczny Zamek Lubowniański i skansen z eksponatami ludowej architektury Spiszu i Szariszu oraz Bardejów – miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wskazówki dojazdu
Samochód
Rytro leży 20 km od Nowego Sącza, 128 km od Krakowa i ok. 150 km od Rzeszowa. Właściwie nie da się tam dojechać inaczej niż drogą nr 87 od Nowego Sącza. W Rytrze na wysokości Łąckiego Banku Spółdzielczego należy skręcić w prawo i jechąc praktycznie do końca – hotelu nie sposób nie zauważyć

Pociąg
Do Nowego Sącza kursują pociągi z Krakowa, a do Rytra nowosądeckie busy.

Więcej informacji i rezerwacje miejsc: www.perlapoludnia.plDodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 29 Grudnia 2015

Podziel się