Krakowski Klub Kajakowy KOLNA. Kraków


Kraków określany jest mianem najpiękniejszego miasta Małopolski. Szczyci się historycznym centrum z Wawelem i dzielnicą Kazimierz, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, przyciąga rok rocznie rzesze turystów.

To właśnie tutaj,  na terenie Bielańsko - Tynieckiego Parku Krajobrazowego w odległości 8 km od centrum zlokalizowany jest Ośrodek Olimpijski „KOLNA” świadczący usługi noclegowe i posiadający obszerną, urozmaiconą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną. To idealne miejsce na wypoczynek w każdej formie. Sprzyjają temu liczne atrakcje obiektu, wysoki standard zakwaterowania, smaczna kuchnia oraz położenie obiektu na terenach zielonych, w pobliżu starorzecza Wisły, z dala od ruchliwej drogi i ośrodków przemysłowych.

Atutem naszego obiektu jest niezwykle zróżnicowana oferta, dzięki której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W naszym ośrodku można zarówno aktywnie wypocząć, jak i oddać się chwilom relaksu.
Nasz obiekt zdobył  odznaczenie „KRAKÓW 2010 BEZ BARIER” jako najlepiej przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych obiekt użyteczności publicznej na terenie Krakowa.

W naszej ofercie znajdują  się także atrakcje przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Na terenie obiektu dostępny jest rekreacyjny basen ze zjeżdżalnią, plac zabaw a także ,,kącik malucha”.

Ośrodek Olimpijski Kolna to Centrum Konferencyjno – Noclegowe oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Centrum  Noclegowo – Konferencyjne:
- Pokoje 1,2 osobowe oraz luksusowe apartamenty
- trzy sale konferencyjne łącznie na 150 osób (organizacja bankietów, kolacji firmowych i spotkań biznesowych)
- bogata oferta  gastronomiczna (lunche, przerwy kawowe, konferencje, uroczyste kolacje, komunie, wesela, studniówki, sylwester ale także grill i ognisko na świeżym powietrzu)
- udział w organizowanych przez Krakowski Klub Kajakowy spływach pontonowych (RAFTING) na Torze Kajakarstwa Górskiego, QUADY, PAINTBALL na profesjonalnym polu
- możliwość organizacji zwiedzania Starego Miasta Krakowa z jego licznymi zabytkami Rynek Starego Miasta, Kazimierz oraz innych historycznych miejsc: Opactwo Benedyktynów w Tyńcu, Krakowskie ZOO, bielański Klasztor oo. Kamedułów, Kopiec Kościuszki, Skałki Twardowskiego i kamieniołom Zakrzówek, Ogród Botaniczny i Ogród Doświadczeń, Kopalnię Soli w Wieliczce, Kopalnię Soli i wiele innych.

KOMPLEKS SPORTOWY:
- RAFTING- spływ pontonowy po Torze Kajakarstwa Górskiego, różnorodne formy aktywności na starorzeczu Wisły (rowerki wodne, kajaki, wyścigi smoczymi łodziami)
- wypożyczalnię sprzętu wodnego i sportowego
- basen sportowy i rekreacyjny
- jacuzzi
- 2 sauny fińskie do 12 osób
- zabiegi z zakresu fizykoterapii i odnowy biologicznej
- siłownia
- pełnowymiarowa hala sportowa
- boiska do siatkówki plażowej
- Salki judo - Salki fitness  - Ping-ponga  - Bilardu
- ścieżki rowerowo-rolkowej o długości 1 km dookoła Toru przechodzącą  w 6 km ścieżkę łączącą Ośrodek Sportu i Rekreacji z centrum miasta Krakowa
- wycieczka tramwajem wodnym, szlak rowerowy

Posiadamy szkółkę pływania, instruktorów oraz animatorów zajęć sportowych. Posiadamy własne środki transportu (busy )do dyspozycji

ZAPRASZAMY ORGANIZATORÓW ZIELONYCH SZKÓŁ I OBOZÓW SPORTOWYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, KLUBY I STOWARZYSZENIA SPORTOWE DO WSPÓŁPRACY

Krakowski Klub Kajakowy
ul. Kolna 2, 30-381 Kraków
tel. (+48 12) 259-35-40 Wew. 53, 60 Fax. (+48 12) 259-35-90
E-mail: marketing@kolna.pl, hotel@kolna.pl, info@kolna.pl,
www.kolna.pl

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUGGaleria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 31 Października 2013

Podziel się