Cinema City zaprasza na noworoczne pokazy przedpremierowe


Jeśli jednym z Twoich noworocznych postanowień jest regularne chodzenie do kina i obejrzenie wszystkich wartościowych produkcji, to możesz zacząć ich realizację już w pierwszym tygodniu stycznia. W dniach 4 – 5 stycznia Cinema City pokaże przedpremierowo: familijny film Sing, polską komedię romantyczną Po prostu przyjaźń oraz coś dla fanów sci-fi - Assasins Creed.

Sing to kolejny film twórców takich hitów, jaki Minionki i Zwierzaki Domowe W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. W polskiej wersji usłyszymy same gwiazdy! Małgorzata Walewska, Marcin Dorociński, Ewa Farna, Małgorzata Socha, Jankes. Adam Zdrójkowski, , Katarzyna Sawczuk, Jarosław Boberek.

Po prostu przyjaźń to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje - w obliczu życiowych przeciwności - zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze; to, w jaki sposób się nimi podzielą, wcale nie jest takie oczywiste. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel Patryk (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików Jadźki (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

Assassins Creed  - to ekranizacja bijącej rekordy popularności serii gier komputerowych, choć nie jest jej bezpośrednią adaptacją. Akcja filmu – podobnie jak w grach z serii – rozgrywa się zarówno w XXI wieku, jak i w przeszłości. Głównym bohaterem filmu jest Callum Lynch, który zostaje porwany przez templariuszy. Lynch zostaje umieszczony w animusie w siedzibie korporacji Abstergo w Madrycie. Przy pomocy animusa templariusze próbują poznać wspomnienia przodka głównego bohatera – Aguilara, który był asasynem żyjącym w XV- wiecznej Hiszpanii w czasach Inkwizycji. Porywacze podejrzewają, że przodek Lyncha posiadał wiedzę na temat potężnego artefaktu, który umożliwia kontrolę ludzkości i eliminuje wolną wolę wśród ludzi. Główny bohater zdobywa niezwykłą wiedzę i umiejętności, które pozwalają mu stawić czoło okrutnej i potężnej organizacji Templariuszy we współczesnym świecie.

W głównych rolach występują: Michael Fassbender, Marion Cotilliard i Jeremy Irons.

Przedpremierowo 4 - 5 stycznia we wszystkich kinach Cinema City:
- Sing - 4 i 5 stycznia
- Po prostu przyjaźń - 5 stycznia
- Assasins Creed w wersjach 2D i 3D - 5 stycznia


Szczegóły i bilety na stronie www.cinema-city.plGaleria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 2 Stycznia 2017

Podziel się