Kąpielisko Przylasek Rusiecki. Kraków.


Kąpielisko Przylasek Rusiecki z czystym sumieniem można polecić jako świetne miejsce na wypoczynek i relaks np. przy grillowaniu. Znajduje się na obszarze krakowskiej dzielnicy Nowa Huta. Piękne miejsce, plaża, woda...cóż więcej chcieć. Szczególnie można polecić to miejsce przed lub po sezonie kiedy jest niewiele osób. Wtedy można całkowicie oddać się urokowi natury. Jeśli ktoś posiada ponton lub łódkę to jest doskonały sposób na wypoczynek na wodzie.
 
Minusem jest wewnętrzna droga dojazdowa, która jest niewyrównana, żwirowa, z wieloma dziurami, więc można przykładowo stracić tłumik jeśli przyjechało się samochodem. Na szczęście odcinek dojazdowy tej drogi do plaży to jakieś 200-300 metrów, więc ogólnie do przeżycia, przy powolnym, uważnym wjeżdżaniu.
W sezonie pobierane są opłaty parkingowe za wjazd na teren kąpieliska (lecz nie podam kwoty, gdyż tak jak wyżej wspomniałem miałem tą przyjemność być tam poza sezonem), lecz tak po prawdzie to gdzie nie są one pobierane? Poza tym jest możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych m.in. kajaku lub łódki.
Oprócz kąpieliska jest to miejsce przeznaczone również dla wędkarzy, więc dla każdego coś miłego. Dużo małych osobnych stawów.
Czasem to miejsce określane jest jak "małe Mazury", więc nie trzeba już wiele dodawać, tylko wybrać się i samemu się przekonać.
 Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


  Ewelina @ 2016-06-19 23:57 Odpowiedz odpowiedz

Paranoja 15 zl za parking na ktory nieda sie normalnie dojechac i ktory jest tylko przy 1 stawie a jak przy innym chcesz sie zatrzymac to chyba w metrowej trawie pod warunkiem ze nie zawisniesz na koleinach i to tylko za 15


  TOMEK 84 @ 2014-06-21 10:25 Odpowiedz odpowiedz

OPŁATA TO 15ZL MASAKRA SYF SMIECI DROGA DZIUTY IDZIE KOŁO URWAĆ TYLE KASY
powrótOpublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 3 Lutego 2011

Podziel się