Ekstremalne doznania w Krakowie - na co się zdecydować?


Sporty ekstremalne cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Niektóre przeżycia, jak np. przejazd bolidem Formuły 1 czy przelot balonem, bardzo często są traktowane jako ciekawy pomysł na prezent. Pozostaje jednak pytanie, gdzie szukać takich aktywności, aby można było z nich korzystać w najbardziej dogodnym dla siebie terminie.

Ekstremalne doświadczenia sportowe

Jednym z popularnych rodzajów aktywności, który często wybierany jest jako prezent, jest skok na bungee Kraków, kojarzący się z dość niską zabudową, może być idealnym miejscem, aby skoczyć po raz pierwszy w życiu na specjalnej, gumowanej linie. Skoki na bungee muszą być zrealizowane z odpowiednim zabezpieczeniem, dlatego w Krakowie wykonuje się je ze specjalnych dźwigów, gwarantujących odpowiednią wysokość i siłę doznań. W zależności od wybranego rodzaju rozrywki skok na bungee może być doświadczeniem dla jednej osoby lub dla pary, coraz popularniejsze są również skoki nagrywane. Po wykonaniu takiego skoku filmem dokumentującym ten fakt można się podzielić ze znajomymi w mediach społecznościowych.

Na sportowo czy ambitnie
Kraków jest miejscem, w którym można realizować także inne pomysły na sportowe aktywności. Przelot balonem nad krakowskimi błoniami z widokiem na Stare Miasto, a może wyścigi szybkimi samochodami po specjalnie do tego celu przygotowanych torach to kolejne pomysły na sportowe spędzenie czasu. W ofercie serwisów z prezentami, bo to one specjalizują się w ofertach pomysłów na bardzo ekstremalne, jak i kulturalne doznania, można znaleźć także inne rodzaje aktywności. Miłośnicy kultury mogą się wybrać na wydarzenia kulturalne lub spędzić czas w czasie warsztatów artystycznych, zakończonych stworzeniem własnego dzieła. Coraz popularniejsze są również pokazy połączone z degustacją, szczególnie jeśli są to warsztaty winiarskie czy kiperskie, oraz warsztaty kulinarne.

W ofercie serwisów prezentowych można również znaleźć vouchery, które można zamienić na bilety do teatru. Podobnie jak w przypadku voucherów na rozrywki ekstremalne także takie vouchery realizowane są w terminie dogodnym dla osoby obdarowanej voucherem.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 24 Marca 2017

Podziel się