Festiwal Kolorów 2017


10 czerwca na stadionie Korony (Kraków, ul. Parkowa 12) poszukamy początku tęczy! Aby wejść na Festiwal Kolorów, potrzebne będą: dobra energia, żółte okulary, szeroki uśmiech i grono przyjaciół. Zespoły muzyczne porwą nas do tańca wśród spadających z nieba kolorów holi. Mocy kolorów – przybywaj!

Wspaniałą atmosferę zapewnią występy zarówno znanych artystów, jak i lokalnych muzyków. Na Festiwalu Kolorów w Krakowie zagrają: Beniamin, Kolory, POTH, ESKEY oraz Avens. Nie zabraknie również stref sponsorów, którzy specjalnie dla uczestników Festiwalu przygotowali masę atrakcji, takich jak:
- Lipton Ice Tea, który orzeźwi nas swoimi napojami. W żółtej strefie będą do zdobycia świetne gadżety, będzie można również pobawić się przy Gifbudce, a kolejno poleniuchować wraz z przyjaciółmi na leżakach.
- Maoam, który dosłownie wkręci nas w niekończącą się zabawę. Na uczestników będzie czekać pyszne koło fortuny, po zakręceniu którego będzie można zdobyć smakołyki.
- Tutti Frutti, porwie Was w wir festiwalowego szaleństwa. Będziecie mogli poczuć się owocowo i wskoczyć w radosne orzeźwienie. Specjalnie dla uczestników przygotowano grę miejską, festiwal balonów, a to wszystko będzie można uwiecznić wspólnym zdjęciem przy fotobudce.
- PolskiBus.com, przyjedzie wraz z strefą chilloutu oraz Ziggim. Któż z Was nie zna tego uroczego bociana. Te słodkie łobuziaki znajdą sobie kryjówki na terenie festiwalu, a za ich odnalezienie i pokazanie w strefie będzie można dostać dodatkowe gadżety oraz promo kody na podróże.

www.festiwalkolorow.pl
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 31 Maja 2017

Podziel się