FIVB Klubowe Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2017


Pełne siatkarskich emocji półfinały, mecz o trzecie miejsce i finał FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn, podczas których zmierzą się najlepsze siatkarskie drużyny globu, odbędą się 16 i 17 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Na tym prestiżowym widowisku nie zabraknie światowych siatkarskich gwiazd i polskich kibiców, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę rozgrywek!

Klubowe Mistrzostwa Świata to sport na najwyższym poziomie. W Polsce rozgrywki tej rangi odbędą się po raz pierwszy. W turnieju w dniach 12-17 grudnia zmierzy się osiem najlepszych drużyn świata, w tym dwie polskie: PGE SKRA Bełchatów i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Oprócz zespołów z Polski w mistrzostwach zagrają: Sarmayeh Bank Volleyball Club (Iran, mistrz Azji), Sada Cruizero (Brazylia, obrońca tytułu, mistrz Ameryki Południowej), Cucine Lube Civitanova (mistrz Włoch), Zenit Kazań (Rosja, triumfator Ligi Mistrzów), Shanghai Volleyball Club (Chiny, „dzika karta”), Personal Bolivar (mistrz Argentyny).

Mecze fazy grupowej zostaną rozegrane w Łodzi i Opolu między 12 a 14 grudnia. Cztery najlepsze drużyny spotkają się w Krakowie i powalczą w półfinałach 16 grudnia. Pierwszy półfinał odbędzie się o godz. 17:30, drugi półfinał o godz. 20:30. W niedzielę mecz o trzecie miejsce zostanie rozegrany o godz. 17:30, a zaraz po nim o godz. 20.30 pełen niezapomnianych sportowych wrażeń finał, w którym poznamy najlepszy klub świata!

Czekają nas mecze o najwyższą stawkę, pełne błyskotliwych zespołowych akcji, doskonałych obron i skutecznych zagrywek. Niesamowita atmosfera, którą tworzą polscy kibice, z pewnością doda skrzydeł siatkarzom.

Informacje o biletach
Bilety w cenie od 39 zł można kupić na stronie https://www.ebilet.pl/sport/
pilka-siatkowa/siatkowka/

Mecze w TAURON Arenie Kraków
16 grudnia (sobota)

Półfinały
godz. 17:30 i 20:30

17 grudnia (niedziela)
Mecz o trzecie miejsce i finał
godz. 17:30 i 20:30
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 7 Grudnia 2017

Podziel się