Gdzie kupić AGD w Małopolsce? Sklepy ze sprzętem domowym w Krakowie i okolicy


Nikt z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez sprzętów zaliczanych do małego i dużego AGD. Ułatwiają nam dbanie o higienę, sprzątanie i przygotowywanie posiłków. Gdy się psują - w pośpiechu szukamy nowych. Gdzie się udać, by kupić w okazyjnej cenie lodówkę, suszarkę lub odkurzacz? Tego dowiesz się z poniższego tekstu.

Zakup sprzętów AGD przez Internet

Dzisiaj dla wielu z nas Internet stanowi podstawowe źródło informacji. Właśnie dlatego, gdy chcemy coś kupić, najpierw szukamy tego w sieci. Zaletą jest szybkość wyszukiwania, możliwość natychmiastowego porównania parametrów wybranych modeli, a także szansa skorzystania z promocyjnej ceny.

Jeśli jesteśmy z Małopolski i chcemy kupić niedrogo sprzęt AGD, to możemy zajrzeć na portal ogłoszeniowy, np: https://sprzedajemy.pl/
malopolskie/dom-i-ogrod/agd. W takich miejscach znajdziemy ogłoszenia o sprzedaży, zamieszczone przez osoby z okolicy. Oferują oni zarówno nowy, jak i używany sprzęt w dobrym stanie. Wystarczy przejrzeć oferty, a także dodane do nich zdjęcia produktów, wybrać urządzenie i umówić się na jego odbiór. Nie ponosi się kosztów przesyłki, a cenę można negocjować. Kupując od osób prywatnych daje się im możliwość pozbycia się zbędnych przedmiotów, a sobie zapewnia się sprzęt w dobrym stanie i w atrakcyjnej cenie.

Można też kupić AGD przez Internet na portalach aukcyjnych, a także w sklepach online. Niestety trzeba się wtedy liczyć z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów związanych z ich doręczeniem i wniesieniem do domu. Zaletą robienia zakupów w sklepie online jest to, że nierzadko można w ten sposób natrafić na atrakcyjną cenę. Zdarza się, że sprzedający do zakupu dorzucają również gratisy.

Wiele ofert sprzedaży AGD w dobrym stanie, a w atrakcyjnej cenie da się znaleźć w internetowych komisach i lombardach. Przed zakupem warto im się dokładnie przyjrzeć. Nie jest to bardzo popularny sposób zakupu urządzeń domowych, ale warto rozważyć także i taką metodę.

Kupno AGD w sklepach stacjonarnych w Krakowie
W Krakowie oczywiście dominują duże popularne markety, oferujące sprzęt AGD, takie jak Media Markt, Saturn, RTV EURO AGD, czy MAX ELECTRO. Znajdziemy je w galeriach handlowych w całym mieście. Największym plusem tego typu sklepów jest bogata oferta, długie godziny otwarcia i możliwość skorzystania z promocyjnych cen.

Jednak są i w Krakowie mniejsze firmy, które nie wchodzą w sieci, dzięki czemu kupując u nich wspieramy polskich przedsiębiorców. Wymienić warto Ardom AGD, HB AGD, czy Mas Sp. z o. o.. Tego typu sklepy wbrew pozorom wcale nie muszą mieć droższego sprzętu, a często oferują również serwis urządzeń i sprzedaż części zamiennych.

Jeśli interesuje nas zakup używanych sprzętów AGD, to w Krakowie działa kilka komisów. Oczywiście lepszym wyjściem jest skorzystanie z portali ogłoszeniowych, jeśli jednak wolimy taką formę zakupów, to warto wiedzieć, gdzie się udać. Sprzęt AGD kupimy np. w Komisie Meblowym MEGA, w Eurokomis, czy w Komisie Wielobranżowym DINO.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 26 Lipca 2017

Podziel się