Gdzie podszkolić się biznesowo w Krakowie?


Maciołek&Wspólnicy to dynamiczna firma prowadząca szkolenia biznesowe odpowiadające na współczesne potrzeby swoich klientów. Maciołek&Wspólnicy specjalizuje się w szkoleniach prowadzonych w oparciu o nowoczesne modele edukacyjne, w tym: symulacyjne gry szkoleniowe, webinaria czy szkolenia online. Stosowane narzędzia, wysoko wykwalifikowana kadra trenerska oraz zaangażowanie we wszystkie projekty to niewątpliwe zalety M&W, które wpływają w znaczący sposób na efektywność prowadzonych szkoleń. Firma prowadzi szkolenia otwarte w Krakowie, a także w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

Uczestnicy szkoleń krakowskich uczą się od najlepszych trenerów, którzy dzięki bogatemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy merytorycznej, są w stanie przekazać swoją ogromną wiedzę. Większość szkoleń ma formę warsztatów.

Wśród szkoleń w Krakowie cieszących się największą popularnością są:

Techniki przejmowania klientów konkurencji
Podczas szkolenia uczestnicy dowiadują i uczą się w jaki sposób osiągnąć sukces w sprzedaży i przewagę nad konkurencją oraz w jaki sposób budować skuteczne komunikaty w celu pozyskania klientów od konkurencji.

Jak występować publicznie…. Nie tylko w telewizji
Szkolenie dotyczące wystąpień publicznych skierowane jest do osób, które potrzebują prezentować siebie, swoją firmę i jej ofertę w wiarygodny i profesjonalny a zarazem swobodny i atrakcyjny sposób. Szkolenie to ma postać warsztatów – interaktywne ćwiczenia i symulacje to bowiem najlepszy sposób stworzenia sytuacji zbliżonych do rzeczywistych wystąpień. Taka forma szkolenia sprawia, że uczestnicy mogą doskonalić swoje umiejętności, a jednocześnie przeanalizować swoje słabe i mocne strony.

Negocjacje biznesowe w oparciu o techniki perswazji
Jak budować proces negocjacyjny? Jakie są fazy negocjacji? Czym jest psychomanipulacja? Jak i kiedy używać narzędzi perswazyjnych? Na te i wiele innych pytań można znaleźć odpowiedź podczas szkoleń z negocjacji biznesowych opartych na technikach perswazji. Szkolenie prowadzone są w formie teoretycznego wykładu przeplatanego ćwiczeniami w postaci case studies – zadań branżowych z poszczególnych modułów.

Budowania i zarządzania zespołem w oparciu o model disc d3
To szkolenie – prowadzone w formie warsztatów - pozwala uczestnikom nauczyć się w jaki sposób zbudować i zarządzać zespołem. Model DISC D3 da każdemu uczestnikowi warsztatów odpowiedź na pytania o jego styl komunikacji i naturalną pozycję w zespole, a także system wartości i najlepsze czynniki motywacyjne jego i cały zespół.

Sprawdź ceny zajęć w Krakowie
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 16 Stycznia 2018

Podziel się