Każde marzenie, nawet najbardziej sekretne, może się spełnić!


Która dziewczynka nie marzy o tym, aby zostać sławną piosenkarką, modelką lub aktorką? Każda, ale tylko niektóre robią wszystko, aby ich marzenia się spełniły. Taka jest bohaterka filmu „Secret Superstar” - niezwykła dziewczynka z wyjątkowym talentem i wiarą w siebie. Przyjdź, zobacz i zainspiruj się!

Pokazy specjalne najnowszego rozśpiewanego i roztańczonego bollywoodzkiego hitu „Secret Superstar” tylko w czwartek 16 listopada w wybranych kinach Cinema City. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/
filmy/secret-superstar.

Secret Superstar to film, którego główną bohaterką jest Insja, dorastająca w konserwatywnej, muzułmańskiej rodzinie. Bardzo ambitna i świadoma swojego talentu nastolatka, pragnie odmienić swój los i pokazać się światu. Zdobywa się na odwagę i publikuje na YouTubie filmik, w którym śpiewa i gra na gitarze. Twarz zakrywa burką i nie wyjawia swojego imienia. To zachowanie sprowadza na nią gniew ojca, ale otwiera też wiele nowych dróg, by spełnić swoje najskrytsze marzenia.

Film jest utrzymany w roztańczonej i rozśpiewanej bollywoodzkiej konwencji i przełamuje stereotypy o muzułmankach. Twórcy podkreślają także mocno znaczenie mediów i wolności, jaką zapewnia nam dziś internet. Każdy ma prawo marzyć. Może i ty odważysz się spełnić swoje marzenie jak Insja?

Zapraszamy na specjalne pokazy filmu „Secret Superstar” tylko w czwartek 16 listopada do wybranych kin Cinema City w Warszawie (Mokotów), Krakowie - Plaza, Łodzi - Manufaktura, Wrocławiu - Wroclavia, Poznaniu - Plaza, Katowicach i Bydgoszczy.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 9 Listopada 2017

Podziel się