Konkurs Pit Bike


Jesteś fanem motocykli? Chcesz wygrać PitBike’a? Kręci Cię MX, Enduro albo Super Moto? Kończy się sezon i wieczory spędzasz przed kompem lub TV?
Zmień to, obudź swoją pasje z zimowego letargu i  weź udział w  naszym konkursie. Tego w świecie pitbike’ów jeszcze nie było!


KUP BILET NA Mistrzostwa Świata SuperEnduro i WYGRAJ PitBike – to proste, a jedyne co musisz zrobić to…
1. Polub fanpage LaMBa PitBike: https://web.facebook.com/pg/
LambaPitBike i w komentarzu do postu http://bit.ly/konkurs_pitbike odpowiedz na proste pytanie „DLACZEGO CHCESZ ZOSTAĆ POSIADACZEM PITBIKE’A?”, następnie udostępnij post na swoim profilu, a później…

2. Kup bilet i bądź obecny na widowni TAURON Arena Kraków 9 grudnia 2017 r. podczas Mistrzostw Świata SuperEnduro, aby odpowiedzieć na kolejne proste pytanie prowadzącego i zgarnij najnowszy model PitBike MRF 120!

Jakie warunki musisz spełnić by wygrać:
1. Być pełnoletnim, posiadać ważny bilet na Mistrzostwa Świata SuperEnduro w Krakowie, w terminie do 7 grudnia (włącznie) odpowiedzieć na pytanie zawarte w poście konkursowym (wygrywa odpowiedź, która najbardziej spodoba się Komisji Konkursowej), polubić fanpage LaMBa PitBike, oraz udostępnić post konkursowy.

2. Być obecnym 9 grudnia na widowni w TAURON Arenie Kraków i zostać wywołanym przez prowadzącego jako autora najlepszej odpowiedzi/komentarza.

3. Po wywołaniu z widowni, odpowiedzieć na proste pytanie zadane przez prowadzącego.
Uwaga: konto facebook’owe musi być autentyczne (imię i nazwisko musi zgadzać się z dokumentem tożsamości przedstawionym prowadzącemu konkurs na hali w Krakowie).

Wskazówki:
Odpowiedź na pytanie finałowe zawarta będzie w treści postów publikowanych na fanpage’u LaMBa PitBike w trakcie trwanie całego konkursu - śledź stronę!
Wszelkie niezbędne informacje zamieszczane będą na fanpag’ue LaMBa PitBike.

Obowiązkowo zapoznaj się z pełnym regulaminem: http://bit.ly/regulamin_
pitbikeGaleria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 22 Listopada 2017

Podziel się