Laptop Dell dla każdego - mamy nasz typ!


Wybór idealnego komputera, wcale nie jest taki prosty, jak mogłoby się nam początkowo wydawać. Pod uwagę, musi zostać wzięte bardzo wiele, różnego rodzaju czynników. To nie tylko marka, ale też wygląd, to ile nasz laptop waży czy też właśnie przede wszystkim – parametry techniczne. Przyjrzyjmy się zatem dokładnie jednemu z wybranych przez nas laptopów.

Dell Inspiron 17-5758

Prezentowany poniżej laptop, to rozwiązanie idealne dla każdego. Sprzęt ten bowiem doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak również jako sprzęt do celów multimedialnych. Wpływ na takie właśnie jego zastosowanie, ma bardzo wiele czynników. Oczywiście nie bez znaczenia jest tutaj ergonomiczny kształt prezentowanego przez nas sprzętu. Niemniej jednak, zerknijmy, jak dokładnie przedstawiają się parametry techniczne sprzętu.

Producent : Dell
Seria: Inspiron
Model: 5758
Seria procesora: Intel® Core™ i3
Model procesora: i3-5015U Processor (3M Cache, 2x 2.10 GHz)
Pamięć: 4GB DDR3
Dysk: HDD 500GB
Typ grafiki: Zintegrowana
Pierwszy układ graficzny: Intel® HD Graphics 5500
Przekątna matrycy: 17"
Rozdzielczość matrycy: 1600 x 900
Powłoka matrycy: Błyszcząca

Przede wszystkim, należy zwrócić tutaj uwagę na procesor. Umożliwi on nam bowiem pracę na tym właśnie sprzęcie w sposób możliwie jak najbardziej wydajny. Co więcej, karta graficzna również jest bardzo dobra, a co za tym idzie, możemy na tym komputerze wykonywać różnego rodzaju, proste prace w programach graficznych. Na uwagę zasługuje tutaj też bardzo duża pojemność dysku, na którym bez większych problemów, będziemy mogli przechowywać bardzo duże ilości danych. No i chyba największy atut prezentowanego przez nas laptopa, czyli wielkość ekranu. Przekątna matrycy bowiem, to aż 17 cali.

Wszystkie powyżej opisane aspekty, wpływają na to, że prezentowany przez nas komputer, idealnie sprawdzi się zarówno jako sprzęt do pracy, jak również jako sprzęt do celów prywatnych czy też rozrywkowych. Aby dowiedzieć się na jego temat czegoś więcej, bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, mieszczącej się pod adresem http://www.tani-laptop.com/ - Laptopy Dell. Strona ta, z całą pewnością okaże się bardzo pomocna w tym aspekcie.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 26 Lipca 2017

Podziel się