Namiot jest dobry na wszystko! Ale jaki wybrać? To proste! Oto nasze podpowiedzi


Oferta nowoczesnych namiotów jest bardzo bogata. I wcale nie mamy na myśli popularnych namiotów turystycznych. Obecnie produkowane nowoczesne namioty mogą bowiem pełnić wiele przydatnych funkcji, o których mogliście nie wiedzieć. Jakie to funkcje?

Namiot ogrodowy

Jest to doskonały element wyposażenie każdego ogrodu. Zapewnia ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, deszczem i innymi opadami atmosferycznymi oraz silnym wiatrem. Dzięki namiotowi ułatwiona jest organizacja imprez w ogrodzie i minimalizowane ryzyko zrujnowania efektu przygotowań przez warunki pogodowe.

Dodatkowo namiot ogrodowy może pełnić funkcję ochrony dzieci przed promieniami słonecznymi. Silna i długotrwała ekspozycja na promieniowanie słoneczne jest dla najmłodszych wyjątkowo szkodliwa i dlatego powinna być ograniczana. W efekcie organiczna jest również możliwość korzystania z atrakcji w ogrodzie. Namiot stanowi rozwiązane tego problemu. Może być wykorzystywany zarówno jako osłona placu zabaw jak i przydomowego basenu.

Namiot garażowy
Namiot garażowy to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcieliby zapewnić dodatkową ochronę swoim pojazdom, a nie dysponują tradycyjną powierzchnią garażową i nie chcą ponosić wysokich kosztów.

Namiot chroni pojazd przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. A brak bezpośredniej ekspozycji na śnieg, grad i mróz przekładają świetny wygląd pojazdu i dodatkowo sprawiają, że zmniejszane jest ryzyko występowania problemów w codziennej eksploatacji.

Dodatkowo namiot garażowy może być wykorzystywany jako dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, w którym przechowacie wszystkie sprzęty, na które brakuje miejsca w piwnicy, na strychu i w komórkach. Dodatkowa powierzchnia zawsze znajdzie zastosowanie.

Namiot magazynowy
To z kolei rozwiązanie dla wszystkich firm borykających się z brakiem powierzchni magazynowej. Inwestycja w namiot pozwala na szybkie i stosunkowo mało kosztowne zwiększenie dostępnej powierzchni, w której przechowywane mogą być zarówno materiały jak i gotowe wyroby.

Namioty magazynowe mogą być łatwo montowane i demontowane w zależności od aktualnych potrzeb firmy. Działanie te nie wymagają użycia ciężkiego sprzętu. Zarówno montaż jak i demontaż nie są również czasochłonne, dzięki czemu pracownicy firmy nie są długotrwale wyłączeni ze standardowych obowiązków.

Namioty magazynowe mogą być także wykorzystywane jako sezonowe punkty obsługi klientów. Część firm wykorzystuje je również jako doskonałą przestrzeń garażową, gdyż stanowią świetne zabezpieczenie posiadanej floty pojazdów. Jak zatem widać jest to konstrukcja niezwykle uniwersalna.

Co ważne postawienie namiotu magazynowego nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, dzięki czemu minimalizowane są formalności związane z pozyskaniem dodatkowej powierzchni wykorzystywanej w działalności firmy. To również sprawia, ze namioty cieszą się wśród przedsiębiorców rosnącą popularnością.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 5 Stycznia 2018

Podziel się