Parking przy lotnisku nie musi wcale dużo kosztować!


Parkingi zarządzane przez porty lotnicze nie należą do tanich. Niezależnie od tego, czy chcemy zostawić na nich samochód na godzinę czy też na cały tydzień, musimy liczyć się z naprawdę sporymi wydatkami. Jednak za zaparkowanie nieopodal lotniska wcale nie musimy płacić bardzo dużo – najlepszym wyborem będzie wtedy skorzystanie z parkingów prywatnych, które znajdują się wokół praktycznie każdego portu lotniczego w naszym kraju.

Godzinne parkowanie tylko za 2 złote lub też tygodniowe za 42 złote? To naprawdę możliwe! Tak niskie ceny zapewniają parkingi, które działają wokół portów lotniczych. Możemy znaleźć je niedaleko lotnisk w Warszawie czy też w Krakowie lub we Wrocławiu. Obecnie ich usługi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i są chętnie wybierane przez podróżujących samolotami. Jeżeli też zależy ci na przystępnych cenach parkowania, to propozycja przeznaczona właśnie dla ciebie!

Chociaż może się wydawać, że za tak niskimi cenami stoi spora odległość od terminala czy też brak odpowiednich zabezpieczeń dla samochodów, to jednak w rzeczywistości wcale tak nie jest. Parkingi prowadzone przy lotniskach to tak naprawdę nowoczesne obiekty, które zostały stworzone z myślą o pełnym zadowoleniu klientów. Jest ich coraz więcej, dlatego konkurują ze sobą jakością usług.

Parkingi przy lotniskach nie tylko przyciągają swoimi niskimi cenami, ale również szeregiem innych udogodnień. Klienci, którzy zdecydują się na pozostawienie na nich samochodu, mogą liczyć na obsługę przez 24 godziny na dobę, dlatego niezależnie od czasu odlotu lub przylotu możemy otrzymać pomoc. Parkingi są odpowiednio zabezpieczane – grodzone i monitorowane, co przekłada się na wysoki poziom ochrony. Także oferują one dodatkowe usługi, na przykład transfery na lotnisko. Nie musimy wtedy dochodzić pieszo do terminala, ponieważ pracownik parkingu zawiezie nas razem z bagażami do celu, a także odbierze, gdy wrócimy z podróży.

Jeżeli interesuje cię dobry i tani parking Balice Kraków, nie czekaj, ale wykonaj już teraz rezerwację na Interparking Balice. Cena za jeden dzień parkowania u nas zaczyna się już od 6 złotych!
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 24 Marca 2017

Podziel się