Różowy krawat męski - co mówi o mężczyźnie?


Mężczyzna w różowy krawacie – czy nie wygląda dziwnie lub zbyt ekstrawagancko? Bo przecież róż to bardzo kobiecy kolor. Pasuje do sukienki lub bluzki w kwiatki, ale do krawata? Co prawda kobiety także lubią nosić krawaty, ale czy różowy krawat męski będzie pasował do mężczyzny? Co mówi różowy kolor stroju o mężczyźnie?

Mężczyzna opiekuńczy i wrażliwy

Rzeczywiście, róż to bardzo kobiecy kolor. Kolor ten doda więc z pewnością mężczyźnie łagodności i kobiecego charakteru. Różowy kolor to wrażliwość i opiekuńczość, a więc to kolor dla mężczyzn, którzy pragną sprawiać wrażenie opiekuńczych. Świetnie sprawdzi się w takiej sytuacji, gdy dany mężczyzna umawia się na randkę z kobietą, która jest matką i gdy taki mężczyzna chce zrobić na kobiecie dobre wrażenie jako nadający się na opiekuna dzieci, a także gdy mężczyzna szuka opiekuńczości w mężczyźnie. Różowy krawat męski zdradza też mężczyznę bardzo czułego. Warto więc wybrać się w takim kolorze krawata na randkę, a z pewnością zrobimy świetne wrażenie na kobiecie. Szczególnie zrobi taki kolor świetne wrażenie na kobiecie, która jest romantyczką. I do tego taką, która wierzy, że kiedyś przyjedzie do niej książę na białym koniu. Na pewno taki kolor krawata powie o mężczyźnie, że nie chce on jej wykorzystać i skrzywdzić.

Mężczyzna kochliwy
Ale różowy krawat męski zdradza także mężczyznę kochliwego. Może taki kolor powiedzieć, że mężczyzna lubi skakać z kwiatka na kwiatek. Ten kolor to serce i emocje i oznacza kogoś, kto lubi się zakochiwać. Kobieta będąca żoną mężczyzny, który lubi różowe krawaty musi zatem uważać, aby taki mężczyzna nie zakochał się w innej i nie poszedł w siną dal!

Mężczyzna płaczliwy
Różowy kolor zdradza także kogoś, kto łatwo się wzrusza. Czy odpowiada ci mężczyzna, który płacze? Ponoć prawdziwy mężczyzna nie płacze w ogóle, ale czy łzy u mężczyzny nie dodają mu właśnie atrakcyjności poprzez to, że są bardziej prawdziwe? A zatem mężczyzna w różowym krawacie może sprawiać wrażenie bardziej atrakcyjnego poprzez właśnie swoją prawdziwość, emocjonalność. Wydaje się on być bardziej ludzki.

Zobacz krawat Modini w bardzo dobrej cenie.

Mężczyzna infantylny
Co jeszcze różowy krawat męski mówi o mężczyźnie? Podobno kolor różowy wybierają ci ludzie, których dzieciństwo były krótkie i smutne. Takie osoby w dzieciństwie nie zaznały ciepła i czułości, więc podświadomie chcą powrócić do czasu bycia dzieckiem i podświadomie oczekują ciepła i czułości od otoczenia.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 9 Sierpnia 2017

Podziel się