Szukasz systemów zabezpieczeń w Małopolsce? Sprawdź Montersi.pl


Szeroki katalog produktów udowadnia, że w sklepie Montersi.p, który ma swoją siedzibę w Wolbromiu kupimy wszystkie urządzenia potrzebne do kompletnego systemu zabezpieczeń dla prywatnego domu lub zakładu produkcyjnego.

Sklep internetowy Montersi.pl ciekawi bogatym asortymentem oraz interesującymi cenami. Montersi zajmuje się sprzedażą urządzeń do systemów zabezpieczeń, w tym telewizji przemysłowej - https://www.montersi.pl/
telewizja-przemyslowa , systemów PPOŻ, systemów alarmowych, domofonów, automatyki do bram, sieci LAN, szlabanów, kontroli dostępu, domów inteligentnych, nagłośnienia, radiokomunikacji, przewodów oraz systemów zasilania. Można znaleźć u nas także szafy RACK.

Doświadczona obsługa
Zakupy Cię meczą i nigdy nie potrafisz się zdecydować na konkretny produkt? Nasza obsługa jest pomocna i bardzo doświadczona. Z pewnością pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt, zaproponuje dogodne rozwiązanie w przystępnej cenie. Udzielone przez nich informacje będą rzetelne i satysfakcjonujące dla Państwa. Zakupy staną się przyjemne, a nie będą przykrym obowiązkiem, który przyprawia o ból głowy.

Bogaty asortyment
Ważną częścią asortymentu sklepu są systemy alarmowe. Kategoria na jest na tyle rozbudowana, że każdy klient znajdzie szereg urządzeń i akcesoriów, które zapewnią bezpieczeństwo w każdym aspekcie. W sklepie można kupić oryginalne produkty znanych producentów – niezawodne i wyróżniające się świetną jakością.

Współpraca z najlepszymi
Sklep Montersi.pl prowadzi regularne akcje promocyjne i rabatowe, które warto śledzić na stronie internetowej oraz profilu na Facebooku. Z dumą możemy mówić o współpracy z Satel, BCS, Commax czy Kirisun. W jednym miejscu znajdą Państwo produkty producentów elektroniki z najdalszych zakątków świata.

Stawiamy na nowoczesną stylistykę i dbałość o najwyższy poziom jakości firma pozyskała wielu zadowolonych Klientów, których grono stale się poszerza nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Sam się przekonaj o naszej ofercie.

Podnoś swoje kwalifikacje
Nie sposób wymienić wszystkich produktów dostępnych na naszej stronie, dlatego zapraszamy do odwiedzenia www.montersi.pl. Poza działalnością sprzedażową oferujemy także ciekawe szkolenia dla instalatorów systemów zabezpieczeń, które podnoszą kwalifikacje. Nad wszystkim czuwają nasi doświadczeni specjaliści. Poszerzaj horyzonty razem z nami, wejdź na https://www.montersi.pl/
wsparcie/
 
Wszystkie niezbędne dane znajdziesz w zakładce kontakt – zadzwoń do nas. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i wiedzieć, że zaufa nam kolejny człowiek. Państwa zadowolenie to dla nas priorytet.

Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 26 Maja 2017

Podziel się