U2 Symfonicznie


Zapraszamy na wyjątkowy projekt, w którym wezmą udział artyści polskiej sceny muzycznej wspólnie z orkiestrą symfoniczną. Niezwykły koncert łączący niespotykaną charyzmę zespołu U2 z symfonicznymi aranżacjami już 7 maja 2017 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

W nowych odsłonach, usłyszymy takie przeboje jak: One, With or Without You, Pride (In the name of love) czyBeautiful Day”. Zaproszenie do udziału w tym niezwykłymprzedsięwzięciu przyjęli: uczestnicy programy THE VOICE OF POLAND oraz Orkiestra CONCERTINO, która ma na swoim koncie liczne występy m.in. na scenach wiedeńskich.

Widowisko dopełnią imponujące wizualizacje oraz gra świateł, co w połączeniu z niepowtarzalnymi dźwiękami i wielkimi przebojami sprawi, że będzie to niezapomniane przeżycie.

U2 – irlandzki zespół rockowy, powstały w Dublinie w roku 1976, pod nazwą U2 występujący od 1978. W jego skład wchodzą: Bono, The Edge, Adam Clayton i Larry Mullen.

Do połowy lat 80. zespół zyskał międzynarodowy rozgłos, przede wszystkim za sprawą pełnego pasji wokalu Bono (ponad 3 oktawy), oryginalnego stylu gitarowego The Edge'a i repertuaru, składającego się głównie z melodyjnych, chwytliwych, a jednocześnie przepełnionych emocjami utworów, z których część stała się wielkimi światowymi przebojami (m.in. „Sunday Bloody Sunday”, „New Year'sDay”, „Bad”, „Pride (In the Name of Love)”, „With orWithout You”, „Angel of Harlem”, „One” czy „BeautifulDay”). Największy sukces U2 odnieśli w roku 1987, kiedy to ukazał się album The Joshua Tree, z którego już pierwszy singel, „With or Without You”, stał się pierwszym nr 1 zespołu na liście Billboardu. The Joshua Tree do dziś pozostaje najlepiej sprzedającą się płytą grupy.

Zespół sprzedał ponad 150 milionów płyt na całym świecie i plasuje się aktualnie na 16. miejscu wszechczasów w tej dziedzinie

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Data: 7 maja 2017, godz. 19:00
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Konopnickiej 17
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 11 Kwietnia 2017

Podziel się