VII ImproFest


Dlaczego warto wybrać się na ImproFest? Powodów jest mnóstwo! Najważniejszy to taki, że ImproFest to wielkie, krakowskie święto improwizacji. Znakomity festiwal, którego już siódma edycja odbędzie się w listopadzie. To doskonała okazja, by zobaczyć na scenie najlepszych specjalistów tego gatunku, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Wszystko, co wydarzy się na festiwalu jest improwizowane, więc nie powtórzy się już nigdy więcej. Wszystkie skecze, piosenki, spektakle komediowe są tworzone na bieżąco, w oparciu o sugestie widowni.

ImproFest jest doskonałą propozycją na jesienne wieczory zarówno dla fanów gatunku, jak i dla wszystkich tych, którzy do tej pory się z nim nie zetknęli, ale chętnie bywają w teatrze lub na występach kabaretowych. Warto zobaczyć taką alternatywę!

Widzowie będą mogli podziwiać najlepsze w Polsce grupy improwizacyjne (AD HOC, W Trzech Osobach, Improkracja, Siedem Razy Jeden), wspaniałych gości z zagranicy – Susan Messing i Rachael Mason (USA) oraz brytyjski duet Folie à Deux - Charlotte Gittins, Andrew Hunter Murray.

Festiwal daje widzom niepowtarzalną okazję zobaczenia, jak improwizacja rozwija się u nas i w innych krajach, porównania pomysłów, scenicznych rozwiązań i umiejętności!

ImproFest od 10 do 12 listopada w krakowskim Klubie Studio. Zapraszają Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA oraz Grupa AD HOC.

www.improfest.paka.pl

ImproFestKrakow
Miejsce: Klub Studio, ul. Budryka 4
Data: 10-12 listopada 2017
Bilet na dzień: 30/35 zł (ulg/nor)
Karnet na festiwal (ImproFest Piątek, Sobota, Niedziela, Imprezy dodatkowe) 89zł/99zł (przedsprzedaż do 15.10.2017 79/89 zł)
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 9 Października 2017

Podziel się