Wygodnie i z klasą - transfer na lotnisko z PrimeTaxi Kraków


Rozwój biznesowy Krakowa i coraz większa ilość liczących się gości typu VIP owocuje rozwojem usług kierowanych do najbardziej wymagających klientów. Na czym polega transfer typu VIP i kto z niego korzysta?

Transfery lotniskowe Kraków – możliwości
Każdy gość przylatujący do Krakowa, musi dostać się z lotniska Balice o hotelu. Najwygodniejszą opcją na podróż - zwłaszcza dla osób nieznających miasta - jest samochód. Transfer samochodem z lotniska do centrum Krakowa może odbyć się na jeden z dwóch sposobów:
- za pomocą regularnej taksówki - którą pasażer musi zamówić telefonicznie po wyjściu z terminala,
- taksówką VIP - czyli luksusowym samochodem, którego kierowca odbiera pasażera wprost z terminalu.

Regularna taksówka wymagają od podróżnego pewnej orientacji w układzie lotniska, ponieważ musi on samodzielnie dojść na postój taksówek. Jedynie transfer typu VIP pozwala w pełni zaopiekować się gościem tak, by nie miał on żadnych kłopotów z dotarciem do hotelu.

Taxi na lotnisko dla VIPów – jak wygląda taka usługa?
Zamawiając transfer z lotniska w Krakowie, pasażer (lub osoba, która organizuje taką obsługę) nie musi się martwić w zasadzie o nic. Gość zostanie odebrany z hali przylotów przez profesjonalnie przygotowanego kierowcę w eleganckim ubraniu i o nienagannych manierach. Oczywiście kierowca biegle mówi po angielsku, by móc porozumieć się z zagranicznym gościem. Pasażer przewożony jest luksusowym, komfortowym pojazdem do samego hotelu. W ramach obsługi kierowca opiekuje się oczywiście również bagażem gościa.

Transfery lotniskowe w Krakowie – kto korzysta z tych usług?
Jeszcze do niedawna przejazd taksówką na lotnisko był uważany za usługę kosztowną i realizowaną jedynie w sytuacjach awaryjnych. Obecnie, wraz ze wzrostem popularności Krakowa jako miasta biznesowego, coraz częściej transfery lotniskowe VIP wybierają firmy, które swoich ważnych gości muszą przewieźć w jak najlepszych warunkach.

- Oferując transfery lotniskowe w Krakowie na poziomie VIP, widzimy coraz większe zainteresowanie obsługą gości biznesowych. Wynajmują nas firmy, które muszą zapewnić delegacjom i prezesom najbardziej komfortowe warunki, agencje eventowe, kiedy zapraszają do Krakowa gwiazdy, a nawet polskie firmy, które zapraszając kontrahentów do współpracy chcą zrobić na nich dobre wrażenie - wyjaśnia Ryszard, właściciel firmy PrimeTaxi.

Poza klientami biznesowymi z usług transferu VIP na lotnisko korzystają również małe zorganizowane grupy - turyści jadący do hotelu lub pracownicy w delegacji.
Galeria zdjęć
Dodaj komentarz
skomentuj


Brak komentarzy


powrótOpublikowano przez: Twoja Małopolska
Data publikacji: 27 Listopada 2017

Podziel się