Agnieszka Radwańska urodziła

agieszka-radwanska-tenis

Nad ranem w poniedziałek przyszło na świat pierwsze dziecko słynnej tenisistki. Agnieszka Radwańska urodziła syna, któremu nadała imię Jakub. O narodzinach poinformował w mediach społecznościowych szczęśliwy tata Dawid Celt. 

Agnieszka Radwańska została po raz pierwszy mamą nad ranem w poniedziałek. Szczęśliwi członkowie rodziny pochwalili się wspaniałą wieścią w mediach społecznościowych i od razu posypał się grad życzeń i gratulacji. Siostra Agnieszki, również utytułowana tenisistka rano zamieściła wpis, że została ciocią. Stosowny wpis dał też tata chłopca, umieszczając informację, że Kubuś jest już z nimi, przy okazji zdradzając imię syna. Pochwalił się również dumny dziadek, były trener sióstr Radwańskich, Piotr Radwański, pisząc, że może już wszystko, bo jest dziadkiem. Jak widać, cała rodzina cieszy się, na nowego członka rodziny. 

Media dowiedziały się 31 stycznia o nowym rozdziale w życiu Agnieszki. Ciąża przebiegała bez problemów. 

Agnieszka Radwańska – kim jest?

Agnieszka Radwańska to była czołowa tenisistka świata. Wraz z siostrą od małego, pod czujnym okiem ojca – trenera zawzięcie trenowały tenis. Siostry pochodzą ze sportowej rodziny. Dziadek był słynnym tenisistą, a ojciec oczywiście tenisistą. Największym sukcesem Agnieszki Radwańskiej był awans na 2 miejsce rankingu WTA. W swojej karierze wygrywała wiele razy z czołowymi tenisistkami świata, w tym ze słynną Sereną Williams. 

Sportową karierę zakończyła 14 listopada 2018 roku. 

Od lipca 2017 roku jest szczęśliwą żoną Dawida Celta, swojego sparingtrenera. 

Czy Kuba pójdzie w ślady rodziców i zostanie znanym tenisistą? Czas pokaże, ale patrząc na geny i jakich będzie miał pierwszych trenerów w postaci rodziców, cioci i dziadka jest duża szansa, że o nim usłyszymy. Na razie gratulujemy rodzicom, a Kubusiowi życzymy zdrowia i samych szczęśliwych dni.