Kraków w szoku! Policja poszukuje podpalacza, opublikowano jego zdjęcie

Krakowska policja intensywnie poszukuje mężczyzny podejrzanego o podpalenie hostelu w centrum miasta. Władze udostępniły zdjęcie potencjalnego sprawcy, zwracając się z prośbą o pomoc w jego identyfikacji do opinii publicznej.

Incydent w centrum Krakowa

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 20 sierpnia, kiedy to mężczyzna podpalił jedno z pomieszczeń w hostelu. Stworzył tym samym poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz mienia o dużej wartości. Policja wskazuje, że działania te mogły doprowadzić do tragicznych konsekwencji.

Śledztwo i apel policji

Policjanci zgromadzili materiał dowodowy w postaci nagrań z kamer monitoringu, które uchwyciły podejrzanego. Mimo to, jego tożsamość pozostaje nieznana, co utrudnia dalsze kroki w śledztwie.

Funkcjonariusze zachęcają wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat podejrzanego, aby skontaktowali się z Komisariatem Policji I w Krakowie. Kontakt możliwy jest telefonicznie pod numerem 47-83-52-914 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: