Niezwykle tragiczne zdarzenie w Mszanie Dolnej: 56-letni budowlaniec nabił się na ogrodzenie po upadku z rusztowania

W Mszanie Dolnej doszło do dramatycznej sytuacji. Podczas porannych prac budowlanych na ulicy Marii Konopnickiej, 56-letni pracownik stracił równowagę i spadł z rusztowania. W wyniku tego przerażającego upadku, mężczyzna nieszczęśliwie nabił się na metalowe ogrodzenie.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowy poranek, tuż po godzinie ósmej. Naoczni świadkowie tego zgubnego wypadku niezwłocznie wezwali służby ratunkowe i zaczęli udzielać pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Niedługo po otrzymaniu wezwania, na miejsce przybyły jednostki straży pożarnej, karetki pogotowia, a także policja.

Jednak stan 56-latka był bardzo poważny, nie oddychał i nie reagował. Ratownicy medyczni podjęli intensywną reanimację, która trwała bardzo długo. Na skutek ich niezmordowanego wysiłku, udało się przywrócić rannemu czynności życiowe.

W tym samym czasie na pobliskim terenie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Medycy natychmiast przetransportowali poszkodowanego na pokład helikoptera, który zabrał go do najbliższego szpitala. Tam teraz lekarze walczą o życie 56-letniego mężczyzny, starając się zneutralizować skutki tego tragicznego wypadku.