Wpadka pijanego Gruzina w Chrzanowie: Wjechał autem w grupę osób

Pod koniec zeszłego tygodnia, dokładnie w sobotnią noc, 26-letni mężczyzna z Gruzji pod wpływem alkoholu staranował samochodem grupę ludzi, która stała przed jednym z klubów w Chrzanowie. Według informacji przekazanych przez policję, motywem do tego incydentu była kłótnia o kobietę.

Gdy służby otrzymały zgłoszenie o możliwej awanturze przed klubem około godziny 23, natychmiast wysłano na miejsce patrol. Jak relacjonuje Anna Zbroja z małopolskiego zespołu prasowego policji, po dotarciu na miejsce interwencji funkcjonariusze musieli stawić czoła nieoczekiwanemu obrotowi spraw. 26-letni Gruzin, jeden z uczestników sprzeczki, wszedł do samochodu i uderzył nim w grupę osób, która stała przed wejściem do lokalu.

Po tym incydencie, sprawca próbował uciec, jednak szybko został zatrzymany przez policję. Oprócz niego funkcjonariusze zatrzymali trzech innych mężczyzn z Gruzji, którzy również brali udział w zajściu. W wyniku tego dramatycznego wydarzenia, trzy osoby – dwie kobiety i jeden mężczyzna, wszyscy Polacy, zostali lekko ranni. Zostali oni natychmiast przewiezieni do szpitala.

Za kierownicą auta siedział 26-letni Gruzin, który również trafił do szpitala. Tam przeprowadzono badania, które wykazały, że miał on w organizmie około 2 promile alkoholu. To dodatkowo potwierdza policjantów w przekonaniu, że był on pod wpływem alkoholu podczas tego zdarzenia.