Chanów: Zawody na orientację!

Jesteś osobą, która często ma problem, aby znaleźć konkretne miejsce? Zastanawiasz się nad tym, gdzie można sprawdzić swoją orientację? Jeżeli chcesz sprawdzić orientację (lub po prostu dobrze się bawić), warto zapoznać się z chrzanowskimi zawodami na orientację.

Już 2 kwietnia

Zawody odbędą się już niedługo, bo 2 kwietnia. Wydarzenie odbędzie się z myślą o tych, którzy chcą spędzać czas ciekawie i zarazem aktywnie. Można powiedzieć, że czeka nas zabawa, podczas której nie może zabraknąć dreszczyku emocji i dobrej rywalizacji. Nie sposób też zapomnieć o tym, że dla zwycięzców przygotowane są upominki.

Gdyby kogoś interesowały szczegółowe informacje, przede wszystkim należy wiedzieć, że możemy mówić o zawodach w formie marszu. Istotne jest też to, że start odbędzie się drużynowo – każda grupa będzie mieć specjalnie przygotowaną mapę i kartę startową. Zadanie uczestników polega na tym, aby możliwie szybko odnaleźć wybrane punkty kontrolne. Oczywiście jest też ograniczenie czasowe.

Jeżeli pojawiają się jakieś obawy, warto wiedzieć, że absolutnie nie ma powodów do zmartwień – trasę i mapki można dostosować do umiejętności.