Maturzyści na Uniwersytecie Jagiellońskim

Osoby kończące szkołę średnią, muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie kontynuować edukację? Nie ma co ukrywać, że jest to bardzo ważny czas w życiu maturzystów. Trzeba też otwarcie powiedzieć, że czasami podjęcie decyzji nie jest łatwe.

Warto zapoznać się z ofertą!

Kiedy pojawiają się jakieś niejasności, dobrym rozwiązaniem jest dokładne zapoznanie się z ofertą (czy też ofertami). Za przykład może posłużyć choćby to, co działo się dziś na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dla niezorientowanych – dziś mieliśmy dzień otwarty na Uniwersytecie Jagiellońskim. Istotne jest też to, że mowa o wydarzeniu, które miało charakter wirtualny.

Osoby zainteresowane nauką nie mogły narzekać na nudę. Dość powiedzieć, że zainteresowani mogli wziąć udział w wykładach czy spotkaniach na żywo. Patrząc z innej strony, nie zabrakło prezentacji czy filmów. Krótko mówiąc, było wszystko to, co jest potrzebne.

Wydarzenie za nami, ale nie oznacza to tego, że nie można zadawać pytań. Jeśli pojawiają się jakieś niejasności, należy pytać i to jak najprędzej.

Wiadomości z Krakowa znajdziesz także pod tym adresem.