Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych

Często czytasz i zastanawiasz się nad tym, czy jest ktoś z kim, możesz dzielić się doświadczeniami? Jeżeli często czytasz, warto zainteresować się tym, co ma miejsce w Łapanowie.

Ciekawa inicjatywa

W siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Łapanowie odbywają się spotkania dla tych, którzy lubią czytać. Dokładnie mówiąc, chodzi o Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych. Spotkania odbywają się raz w miesiącu i jakby nie patrzeć, dzieje się wiele. Trudno opowiadać o szczegółach, ale na pewno możemy mówić o dzieleniu się doświadczeniami, wrażeniami czy spostrzeżeniami. Można też dodać choćby dyskusje o ulubionych autorach.

Zastanawiasz się nad dołączeniem do Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych? Jeżeli organizowane rozmowy wydają się czymś ciekawym, nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Ponadto nie chodzi o wydarzenie, na które trzeba się zapisać – dołączenie do rozmów możliwe jest w każdej chwili.

Niemniej jednak jest jeden warunek – zaliczanie się do grona czytelników biblioteki. Czy ten warunek sprawia jakiś kłopot?