Kto otrzyma Nagrodę Gospodarczą Województwa Małopolskiego 2023? Trwa nabór!

Do 30 czerwca można zgłaszać przedsiębiorstwa, instytucje oraz jednostki samorządu terytorialnego i organizacje gospodarcze, do Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego. Przyznawana jest ona za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości.

Jak w oficjalnych mediach mówi marszałek Województwa Małopolskiego, Witold Kozłowski, głównym celem nagrody jest przede wszystkim uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców działających na terenie Małopolski. Muszą wyróżniać się innowacyjnym podejściem do działania oraz brakiem obaw odnośnie wdrażania nowoczesnych rozwiązań. Cenione będzie również aktywizowanie regionalnej gospodarki, przyczyniające się do rozwoju przedsiębiorczości w województwie.

Przyszli laureaci muszą spełniać powyższe kryteria a dodatkowo działać na terenie województwa małopolskiego przez okres minimum trzech lat. Wygrani otrzymają statuetkę “Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego” i prawo do korzystania z tego tytułu we wszystkich materiałach reklamowych.

Kapituła konkursu na zgłoszenia czeka do 30 czerwca 2023 roku.