Myślenice przygotowane na wielki jubileusz!

12 czerwca to ważna data dla wszystkich tych, którzy są związani z Myślenicami – tego dnia w mieście obchodzi się rocznicę lokacji. Co więcej, za kilka tygodni będziemy mogli już mówić o 680-leciu.

Ważne wydarzenie

Można więc powiedzieć, że mamy do czynienia z wyjątkowym wydarzeniem. Nie ma też co ukrywać, że wyjątkowa sytuacja wymaga nieprzeciętnej oprawy – atrakcji nie zabraknie.

Na pewno należy podkreślić, że możemy mówić o gali połączonej z widowiskiem historycznym („Vivat Myślenice!”) i koncertem Mateusza Ziółko. Warte odnotowania jest również to, że mowa o rozpoczęciu cyklu wydarzeń związanych z jubileuszowymi obchodami. Nie sposób też nie wspomnieć, że cykl ten będzie długi, gdyż potrwa od czerwca do grudnia. Można odnieść wrażenie, że w takich okolicznościach każda osoba powinna znaleźć dla siebie coś satysfakcjonującego.

Gdyby kogoś interesowały dokładne informacje, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z opublikowanymi wiadomościami. Oczywiście nie można też zapomnieć, że z czasem powinniśmy poznawać coraz więcej szczegółów.

Tutaj można przeczytać o informacjach z Krakowa.