Na ulicach Krakowa pojawi się specjalny tramwaj!

Jutro 231. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Wydarzenie ważne i co niezwykle istotne, wydarzenie zasługujące na specjalną oprawę. Co za tym idzie, jutro pojawi się specjalny tramwaj.

Jak to rozumieć?

W ten sposób dochodzimy do wyjaśnienia tego, jak należy rozumieć specjalny tramwaj – chodzi o tramwaj, w którym będzie można otrzymać wiele cennych rzeczy (jeśli tak można powiedzieć). Te rzeczy to bezpłatny śpiewnik polskich pieśni patriotycznych, chorągiewki w polskich barwach, nalepki czy okolicznościowe kartki. Krótko mówiąc, możliwości nie brakuje.

Warte podkreślenia jest również to, że przejazd zostanie uświetniony różnymi występami – usłyszymy choćby chóry czy Grupę Anafora. Do tego można jeszcze dodać wspólną naukę patriotycznych piosenek z myślą o przedszkolakach.

Nie tylko jutro

Dobrze też uwzględnić, że bardzo ważne jest, abyśmy o pewnych sprawach pamiętali częściej niż przy okazji świąt. Święto, jakie by nie było, można określić świetnym pretekstem do zmiany nastawienia. Warto również wziąć pod uwagę, że tak naprawdę wszystko zależy od nas samych (i zawsze jest dobra pora na zmianę).