Otwarcie nowego serwisu BMW – BMW M-Cars Tarnów

W Tarnowie otwarty został jeden z najnowocześniejszych w Polsce serwisów BMW. To doskonała wiadomość dla kierowców aut bawarskiej marki z południowo-wschodniej części kraju. Certyfikowany serwis BMW Tarnów to bowiem gwarancja najwyższej jakości usług i największej troski o to, by każdy samochód, który do niego trafi, wyjeżdżając, zapewniał właścicielowi radość z jazdy przez długi czas.

Każdy kierowca chce, by jego samochód zapewniał bezproblemową jazdę i nawet po latach użytkowania zachwycał jej jakością, jakby dopiero co opuścił salon. Aby było to możliwe, konieczne jest regularne profesjonalne serwisowanie pojazdu. Dlatego najlepiej powierzać swoje auto specjalistom, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie, wiedzę, a także znajomość obsługiwanych aut. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli samochodów marki BMW z południowo-wschodniej Polski, firma otworzyła w Tarnowie nowy punkt. Serwis BMW Tarnów oferuje kompleksowe usługi z zakresu obsługi pojazdów. Na miejscu znajdziemy także nowo otwarty salon samochodów używanych BMW Premium Selection.

Profesjonalizm w każdym calu

Marka BMW to technologiczny lider motoryzacji, który od dekad wyznacza nowe standardy na rynku. Samochody tej marki charakteryzują się wyjątkowym zaawansowaniem technologicznym i bogactwem opracowanych przez własnych inżynierów rozwiązań. Rosnąca lista wyposażenia, coraz wydajniejsze silniki, podzespoły i bardziej wyrafinowane układy zawieszenia czy hamulców, sprawiają, że jazda może być jeszcze przyjemniejsza i bardziej komfortowa.

Jednak za wszelkiego rodzaju nowinkami technicznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi w samochodach, idzie także konieczność umiejętnej i fachowej obsługi serwisowej, która zapewniać będzie długotrwałą i bezproblemową eksploatację pojazdu. Wiąże się to z koniecznością daleko idącej specjalizacji zarówno kadry mechaników i doradców serwisowych jak też samego wyposażenia warsztatu. Właśnie dlatego serwis BMW Tarnów posiadać będzie na miejscu nowoczesne maszyny i urządzenia specjalnie przeznaczone do aut tej marki, by zapewnić pogłębioną diagnostykę oraz precyzyjne naprawy.

Serwis w wydaniu Premium

Z perspektywy klienta, zwłaszcza w przypadku marki będącej liderem segmentu Premium, niezwykle istotne jest, by wszelkie usługi realizowane były sprawnie, elastycznie i kompleksowo. Dlatego, zgodnie z filozofią całej grupy, każdy serwis BMW musi spełniać najwyższe standardy jakości. Aby uzyskać autoryzację marki, serwis BMW Tarnów również musiał przejść zaawansowany proces oceny, potwierdzający najwyższą jakość realizowanych usług.

Dla klientów BMW M-Cars oznacza to nie tylko, że mogą oddać swój samochód bezpiecznie w ręce fachowców doskonale znających auta bawarskiej marki, ale także, że z łatwością mogą umówić swoją wizytę serwisową przez aplikację lub online za pomocą strony internetowej. W dogodny sposób wybiorą odpowiadający im termin wizyty w serwisie oraz zakres oczekiwanych usług i napraw. Co więcej, kontakt z pracownikami będzie odbywał się w przyjaznej i w pełni profesjonalnej atmosferze. Wszak w przypadku tak dużej i znanej marki, ważne jest, by również serwis BMW spełniał wszelkie standardy segmentu Premium.

Szeroki wachlarz profesjonalnych usług

Kierowcy odwiedzający serwis BMW Tarnów mogą liczyć na kompleksowość obsługi. Oferta obejmuje, m.in.:

  • naprawy gwarancyjne;
  • naprawy pogwarancyjne;
  • naprawy mechaniczne i elektryczne;
  • serwis blacharsko-lakierniczy;
  • naprawy szyb;

Oznacza to, że bez względu na to, czy jesteśmy posiadaczami auta, które niedawno wyjechało z salonu, czy też np. zakupiliśmy używany samochód objęty programem BMW Premium Selection, możemy w każdej sprawie wymagającej wsparcia serwisowego udać się pod adres Łukanowice 239. Oczywiście wszystkie naprawy czy wymiany komponentów zakładają korzystanie z najwyższej jakości oryginalnych części. Będą także wykonywane w oparciu o światowe standardy grupy BMW i rzecz jasna, zostaną przeprowadzone przez wykwalifikowany, doświadczony personel, posiadający specjalistyczną wiedzę i niezbędne szkolenia.

Ponadto w ofercie serwisu BMW M-Cars w Tarnowie znajdziemy także możliwość zakupu akcesoriów, np. pielęgnacyjnych do jeszcze lepszego dbania o stan naszego samochodu. Możemy także skorzystać z usługi myjni, wykorzystującej nowoczesne, przyjazne dla środowiska kosmetyki BMW. Usługi obejmują zarówno mycie karoserii, jak i czyszczenie wnętrza. Na miejscu znajdziemy także interesującą ekspozycję używanych samochodów z certyfikatem BMW Premium Selection.