Powrót krakowskich Targów Książki!

W październiku (14-17 października) Kraków kolejny raz stanie się stolicą literatury. Co możemy powiedzieć na temat zbliżających się Targów Książki?

Czytelnicy i pisarze

Targi Książki można określić świętem czytelników i pisarzy. Z drugiej strony lepiej nie przywiązywać się do tego, z czym mieliśmy do czynienia wcześniejbędzie inaczej. Pamiętajmy jednak o tym, że z pewnością wszystkim zależy na tym, aby było równie ciekawie.

Oczywiście trudno mówić o detalach, ale wiadomo choćby to, że plan zakłada targi stacjonarne z możliwością udziału online. Można powiedzieć, że jest to chęć zainteresowania jak największej grupy ludzi. Niemniej jednak należy uwzględnić, że łączenie online nie zastąpi wszystkiego, czego świetnym przykładem jest zbieranie autografów.

Jeżeli zastanawiasz się nad udziałem w wydarzeniu, dobrze wiedzieć, że krakowskie Targi Książki cieszą się ogromną popularnością. Gdyby ktoś myślał nad powodem takiego stanu rzeczy, na pewno nie sposób wskazać żadnego konkretu. Można wręcz dodać, że ogromną zaletą jest wiele opcji – wystarczy wziąć pod uwagę panele dyskusyjne, warsztaty czy wspomniane spotkania z autorami.

Zalet jest wiele, także zostaje odpowiedzieć tylko na jedno pytanie, czy chcę dać sobie szansę?