Poznaliśmy nową Miss Polski – kto to taki?

Wczoraj w Nowym Sączu odbyły się wybory Miss Polski 2021. Najpiękniejszą Polskę wybierano już po raz trzydziesty drugi.

Emocji nie brakowało

W ostatecznych zmaganiach brały udział 24 kandydatki i aż cztery z nich pochodziły z naszego województwa. Przebieg konkursu zakładał zaprezentowanie się w różnych sytuacjach – wystarczy powiedzieć, że panie musiały mieć na sobie strój kąpielowy czy suknię ślubną. Galę finałową reżyserował Szymon Łosiewicz, a za choreografię odpowiadała Anna Bubnowska. W jury oglądaliśmy Ewę Wachowicz, Viki Gabor, Violę Piekut, Edytę Herbuś, Annę Marię Jaromin, Magdalenę Kasiborską, Katarzynę Krzeszowską i Elżbietę Sawelską.

Triumfatorką konkursu okazała się 24-letnia Agata Wdowiak z Łodzi. Koronę przekazała poprzednia Miss, czyli Anna Maria Jaromin. Wicemiss została Natalia Brzozowska, natomiast tytuł II Wicemiss trafił do Magdaleny Majdy. Możemy mówić o lokalnym sukcesie, ponieważ Majda była jedną z czterech reprezentantek Małopolski. Tytuł III Wicemiss przypadł Dominice Dądzie, a IV Wicemiss to Stella Czyszewicz.

Wypada także odnotować, że wynik Magdaleny Majdy to niejedyny sukces Małopolski (jeśli tak można powiedzieć). To nawiązanie do wyboru Miss Widzów Polsatugłosowanie zakończyło się zwycięstwem Justyny Kokoszki.