Whisky z betoniarki – koniec nietypowej atrakcji

Na temat atrakcji można powiedzieć wiele, ale sytuacja pod Tauron Areną Kraków może wydawać się nieprawdopodobna. Chodzi o betoniarkę, z której można napić się whisky. Brzmi to, co najmniej dziwnie, ale powodów do zdziwienia nie ma – tak przedstawia się rzeczywistość.

Kontrowersyjna atrakcja

Jak się można domyślić, betoniarka wzbudziła wiele kontrowersji. Amatorzy alkoholu pewnie są zadowoleni, ale trzeba pamiętać o tym, że miasto musi dbać o wizerunek. Konieczne jest stworzenie sensownego pomysłu na turystykę. Jest to temat, w przypadku którego nie ma jednej drogi, ale czy to ma jakieś znaczenie? Krótko mówiąc, zawsze da się przesadzić.

Betoniarka znajduje się w strefie ARENA GARDEN. Organizatorem tej strefy jest firma Meta i firma ta posiada koncesję na sprzedaż alkoholu. Betoniarka z Whisky pojawiła się w niedzielę i jak można było usłyszeć, miała stać do środy. Z drugiej strony niektórzy mogą zadać pytanie, czy jest szansa, że ta nietypowa atrakcja pojawi się po raz kolejny? Oczywiście jest to pytanie, w przypadku którego trudno cokolwiek powiedzieć.