W Trzebini doszło do brutalnego morderstwa

Są momenty, kiedy bardzo trudno jest zebrać myśli. Przykładem jest to, co dzieje się w Trzebini – doszło tam do brutalnego morderstwa. W jednym z bloków mieszkalnych znaleziono ciało 23-letniej Nikoli. Wiemy, że kobiecie zadano kilkadziesiąt ciosów nożem.

Kto to zrobił?

Trudno nie zadać pytania, kto dopuścił się tak bestialskiego czynu? Odpowiedzi na to pytanie oficjalnie nie znamy, ale możemy mówić o bardzo prawdopodobnym przebiegu zdarzeń. Co więcej, morderstwa miał dopuścić się 31-letni partner zamordowanej.

Do zbrodni doszło 3 marca ok. godz. 20:00. Z ustaleń wynika, że 23-letnia Nikola zamierzała wyprowadzić się od swojego partnera. Przyczyn takiego stanu rzeczy nie znamy, ale wiemy, że mężczyzna nie mógł pogodzić się z wyprowadzką kobiety. Do tego miał być on zły do tego stopnia, że zabił 23-latkę. Warte podkreślenia jest również to, że 31-latek nie przyznał się do winy, ale i tak zastosowano wobec niego trzymiesięczny areszt. Jakby tego wszystkiego było mało, możemy mówić o badaniach, które wykazały, że mężczyzna jest osobą świadomą.

Tutaj przeczytasz o tym, że w Płocku znaleziono ciała trzech chłopców.