Gdzie najlepiej morsować w Małopolsce? Oto sprawdzone miejscówki!

Przez wielu morsowanie to jeden z najlepszych sposobów na utrzymanie pełni zdrowia i kondycji fizycznej. W Małopolsce jest wiele takich miejsc, gdzie aktywne kluby morsowe spotykają się na wspólne morsowanie. Zobacz, gdzie warto dołączyć!

W Starym Sączu z pewnością jest to kąpielisko Park Wodny Stawy. Klub starosądeckich morsów spotyka się tu regularnie. O szczegółach można dowiedzieć się z ich strony internetowej. Myślenickie morsy zapraszają z kolei na Dolny Jaz. To jedna z najlepszych a jednocześnie bardzo dogodnie położona miejscówka zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych morsów.

Jeżeli mieszkasz w okolicach Tarnowa, koniecznie wybierz się na Radłów. To kąpielisko właśnie upatrzyły sobie tarnowskie morsy i tu co tydzień spotykają się na wspólne zanurzenia. Morsujący mieszkańcy Olkusza spotykają się nad Stawem Zielonym w Kluczach. Nie trzeba być detektywem, aby odkryć, że w Trzebini morsy spotykają się na Balatonie w Trzebini. Krakowianie często spotykają się nad zimną woda w zalewie Bagry albo nad zalewem w Kryspinowie.