Nowe inwestycje w zachodniej części Małopolski. Co nowego czeka?

Małopolska to jeden z nielicznych regionów w Polsce, które wciąż się rozwijają, stawiając nie tylko na atrakcje turystyczne na najwyższym poziomie, ale i wysoki komfort życia mieszkańców. Oto, jakie nowe inwestycje czekają zachodnią część Małopolski!

W gminie Andrychów aż 18 milionów złotych zostaje przekazane na dokończenie projektu pod nazwą „Pańska Góra- Kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni rekreacyjnej i parkowej”. Będzie nie tylko nowy tor rolkowy ale i promenada, amfiteatr i wieża widokowa.

Zupełnie nowy odbiór będą mieć Bulwary nad Sołą w Oświęcimiu. W części Starego Miasta powstanie nowy parking podziemny, otwarty amfiteatr i dużo terenów zielonych. Zmianami może poszczycić się również gmina Chrzanów, która wyda aż 10 milionów na dokończenie budowy infrastruktury sportowo- rekreacyjnej na osiedlu Katy. W końcu pojawi się długo wyczekiwany basen. Podobną inwestycję, tylko z naciskiem na obiekt wielofunkcyjny, planuje Olkusz, modernizując kryty basen w Szkole Podstawowej nr 2. Bukowno w końcu będzie miało most nad torami kolejowymi z prawdziwego zdarzenia. Przetarg wygrała firma z Krakowa, która zajmie się całym projektem i wykonaniem.