Sandecja utrzymuje się w 1 lidze

sandecja

Sandecja w ostatnim ligowym spotkaniu wygrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała dzięki czemu zapewniła sobie utrzymanie w 1 lidze.

Sandecja spokojna przed ostatnią kolejką

W sobotę 25 lipca pierwszo-ligowi piłkarze zmierzą się ze sobą po raz ostatni w tym sezonie. Jak już wiadomo kwestia awansów do Ekstraklasy została rozstrzygnięta kolejkę temu. Jednak cały czas nie wiadomo, które ekipy (oprócz Wigier i Chojniczanki) opuszczą 1 ligę.

Drużyna z Nowego Sącza przez bardzo długi czas sama przebywała w strefie spadkowej bądź tuż nad nią. Na szczęście dobra postawa zespołu a także korzystne wyniki innych spotkań sprawiły, że piłkarze Sandecji nie muszą już obawiać się relegacji do niższej ligi.

W 33 kolejce inne zainteresowane utrzymanie zespoły zgubiły punkty. Olimpia Grudziądz przegrała swój mecz natomiast GKS Jastrzębie oraz GKS Bełchatów podzieliły się punktami ze swoimi rywalami. Jeśli Sandecja wygra swój ostatni mecz w tym sezonie, to ma szansę zająć nawet 8 miejsce w lidze, oczywiście o ile dobrze ułożą się również wyniki innych spotkań.

Przeczytaj również:

Duże pieniądze dla krakowskich klubów

Artur Skowronek z nowym kontraktem