Skutki burz

W ostatnim czasie pogoda nie rozpieszczała, wszak poważnych burz nie brakowało. Co za tym idzie, pojawia się pytanie, jaka przyszłość nas czeka? Można też powiedzieć, że na to pytanie starała się odpowiedzieć Marta Malec-Lech.

Doszło do wizytacji

Możemy mówić o wizytacji ze strony zarządu. Niektórzy mogą powiedzieć, że wizytacje nie sprowadzają się do konkretów, ale takie przedstawianie rzeczywistości jest błędem. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że odbyły się rozmowy z samorządowcami. Rozmowy z samorządowcami pokazują, że temat traktowany jest poważnie. Krótko mówiąc, jest to szansa na poznanie oczekiwań i potrzeb. Można także dodać, że priorytetem jest zapoznanie się z oceną strat.

Ponadto musimy sobie wyraźnie zaznaczyć, że największe szkody mieliśmy w gminie Lisia Góra. Dla osób niezorientowanych w sprawie – chodzi o uszkodzone dachy – bilans wynosi 20 budynków mieszkalnych i gospodarczych. Nie możemy również zapomnieć, że kłopot może mieć też inny charakter – należy przez to rozumieć problem z dostawą prądu czy kłopot ze szkołą. Jest nad czym myśleć i co najistotniejsze, mowa o czymś, czego nie można zostawić.