Gmina Niepołomice otrzymała finansowe wsparcie

Niepołomice otrzymały 518 500 zł wsparcia. Być może niektórzy zadają sobie pytanie, co możemy powiedzieć na temat otrzymanych pieniędzy?

Środki z rezerwy ogólnej budżetu państwa

Otrzymane pieniądze to środki z rezerwy ogólnej budżetu państwa. Wiadomo też, na co pieniądze zostaną przeznaczone – chodzi o „Zakup nieruchomości gruntowej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 690/1 w Zabierzowie Bocheńskim zabudowanej budynkiem użytkowym oznaczonym nr 97 (Przedszkole Samorządowe). W związku z przyznaniem dofinansowania mieliśmy specjalną uroczystośćuroczystość ta odbyła się w Urzędzie Miasta i Gminy w Niepołomicach. Podczas tego wydarzenia mogliśmy zobaczyć choćby Rafała Bochenka (poseł na sejm) czy Tomasza Tomalę (przewodniczący Rady Powiatu Wielickiego).

Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie, co możemy powiedzieć na temat przyszłych działań? Zainteresowanie przyszłymi działaniami nie powinno zaskakiwać, ale trzeba też przyznać, że niełatwo mówić o konkretach. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę, że prace mogą dotyczyć choćby powstania budynku OSP czy zakupu samochodów ratowniczo-gaśniczych.