Kraków: Wielka Parada Smoków odbędzie się w innej formie

Kraków to miasto, w którym nie brakuje osób zainteresowanych smokami. Najlepszym dowodem na to jest coroczna Wielka Parada Smoków. Oczywiście wyjątkiem jest ubiegły rok, kiedy wydarzenie się nie odbyło – oczywiście miało to związek z pandemią koronawirusa. W tym roku Wielka Parada Smoków się odbędzie, ale będziemy mieli do czynienia ze zmienioną formułą.

Oficjalny komunikat

Zmieniona formuła to informacja, którą możemy znaleźć w oficjalnym komunikacie organizatorów. Podkreślono też, że w ubiegłym roku mieliśmy obchodzić dwa jubileusze – 20 lat Wielkiej Parady Smoków i 75 lat Teatru Groteska. Ważne jest również to, że organizatorzy zrobią wiele, aby nie było miejsca na nudę – jeżeli wierzyć wspomnianemu komunikatowi, będzie wyjątkowo i niepowtarzalnie. Termin nie jest znany, aczkolwiek pojawiła się informacja, zgodnie z którą Wielka Parada Smoków odbędzie się w drugiej połowie sierpnia.

Na szczegóły przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Organizatorzy zachęcają do śledzenia wieści związanych z wydarzeniem – na ten moment wiemy, że czeka nas stopniowe ujawnianie wiadomości.